Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem od czegos innego

problem z praniem

Polecane posty

Gość jestem od czegos innego

czy wie ktos dlaczego podczas prania robią się czasami takie zagniecenia ze nie mozna potem tego wyprasowac ? zniszczylem juz drugą rzecz w tym miesiącu w taki sposob ? co ma na to wplyw ? temperatura prania czy materiał ? piore w 60 stopniach. ostanio mi sie zniszczyły w ten sposob dzinsy- 3 podłuzny zagniecenia na dodatek jakby takie wytarte białe i druga rzecz to zwykla koszulka polo. nie jestem jakąs gosposią wiec sie pewnie nie znam, ale mam nadzieje ze ktos mi napisze co jest przyczyną zebym następnych ubran nie musiał wyrzucac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
pierz w niższej temperaturze, większość codziennych ubrań pierze się w 30-40 stopniach u jeżeli masz opcję zmiany prędkości wirowania, to zmniejsz obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Na 60 stopniach piorę tylko skarpetki, posciel Koszulki na 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierz ubrania wywinięte
na lewą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfs
dobrze Ci radza kobietki. Pierz w 40 stopniach i zmniejsz wirowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34
kolory 40 st, białe 60 + wybielacz i to wystarczy, czarne 30 st, pościel ręczniki 60 st - wirowanie tylko 700 bo większe tak mi szmaci ubrania, że woleaby dłużej schło a było normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinka_1979
pierzesz w za wysokich temp, teraz proszki juz sa dosc mocne w działaniu, nie potrzeba az takiej wysokiej temp, ja codzienne rzeczy piore w 40st, reczniki ,posciel w 60 no chyba ze maz ma cos max dobrudzone to wtedy wrzucam odplamiacz i 60 st ale żadko...raz za czas ręczniki daje na 90 zeby wybiło to co w nich jest :-) zle na mnie działa świadomość martwych naskórków w reczniku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem od czegos innego
ok chyba sobie to wszsytko spisze na kartce co sie pierze w ilu stopniach ;) no ale ostatno sie wkurzyłem. bo nowe spodnie za ponad 200zl pierwsze pranie i zniszczone :/ ale mam nadzieje ze wasze rady pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
tak jak koleżanki piszą, w za wysokiej temp pieprzesz. w 60 stopniach to ja piorę tylko ręczniki. Kiedys prałam też pościel, do czasu, bo zaczęła się kurczyć z prania na pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iron Master, 30 zł od kg w dowozem, przynajmniej tak jest w Warszawie. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie chyba niema sensu pranie wymagających ciuchów w sytuacji, kiedy stawka jest właśnie taka, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×