Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerty1122

Jak się odkochać w byłym mężu? Czy tylko czas pomaga?

Polecane posty

Potrzebuje jakiś sposobów (mąż rzucił dziecko i mnie dla innej kobiety). nie robię mu fochów itd - relacje na razie mamy w miarę normalne bez awantur i wypominania. Jednak leczę się z tego związku u psychiatry i nie wiem jak będzie to wyglądać po zaprzestaniu terapii. Potrzebuje rady - ale nie na zasadzie odsztafiruj się i idź do knajpy. Jak w waszych glowach sobie radziłyście co myślałyście? Ja już powoli nie mogę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfdgfhfg
przeciez on nie umarl, nie mial zadnej choroby ani wypadku tylko po prostu ZNUDZILAS MU SIE I KOPNAL CIE W DUPSKO, wiec sama pomysl, czy warto plakac za takim chujem? plakac to mozna jak ci umrze ktos kto cie bardzo kochal, a nie ktos kto cie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parapsycholog
Podaj swoj e-mail a przesle Ci recepte na odkochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parapsycholog
Sama tego nie zrobisz potrzebujesz szczegolny rytual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem cię kompletnie
Facet zostawił ciebie i dziecko, odszedł do kochanki a ty za nim płaczesz???? przecież taki huj nie jest wart żadnej łzy. Zasługujesz na kogoś kto ciebie i dzieko pokocha. Zresztą kiedyś on tą kochankę zostawi dla kolejnej kobiety. Są na świecie porządniejsi mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwazniak
Podaj swój e-mail a przekażę Ci parapsychologiczny sposób na odkochanie. Działa natychmiast. Moja oferta jest poważna i pomogła już setki osobom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo wam powiedzieć
"za takim chujem płaczesz???" to,że ją i dziecko zostawił to jedno, a drugie,że nie da sie tak odkochać w sekundzie, zwłaszcza jak sie z kims przeżyło pare lat.... gdyby to było takie proste, to wszyscy ludzie byliby szczęśliwi.... autorko- czas, czas i jeszcze raz czas.... najlepiej jakbyś miała głowę czymś zajętą non stop.... dodatkowe zajęcia, obowiązki spowodują,że nie bedziesz miała czasu na rozmyslanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×