Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avia123

Alzheimer jak zapobiegać ściąganiu pampersów

Polecane posty

Mój pacjent notorycznie w nocy ściąga pampersy, próbowałam już wielu sposobów ale działają na krótką metę, czy ktoś ma może sprawdzony sposób na pozbycie się tego problemu, lub ograniczenie go do minimum.Mam na myśli domowe sposoby, lekarstwa uspakajające nie działają. Za każdą wskazówkę będę wdzięczna, to straszna choroba. Waga pięknie leci w dół, aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proponuję specjalną odzież, która zapobiega ogranicza dostep do pampersa więcej informacji na www.dlaseniora.org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubranie jednoczęściowe zapinane z tyłu i problem z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł z melatonina 5 mg ciekawy tylko żeby pacjent nie miał jakiś przeciwskazań i sie wybudził na drugi dzień :) odzież z zamkami z tyłu typu 4care wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teofil Mosiołkowicz
babcia ma zaklejane na noc pampersy plastrami, dostaje też nitrazepan by zwidów nocnych nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież z zamkami z tyłu rozwiąże problem. Zobacz tez na www.4care.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy piszą o bieliźnie z zamkami.... a babcia moja waży ok 100kg jest sparaliżowana prawostronnie... zmiana pampersa to koszmarrrrr a co dopiero zakładanie takiej bielizny. Może znacie inne rady na siąganie pampersów dla osób które nie przewrócą się same na bok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to brutalne ale
takei rzeczy sie robi tzreba związać ręce lub przywiązać je do łóżka, ale tak, zeby pacjent mógł sie swobodnie poruszać i czuć w miarę komfortowo też nie wyobrażam sobei wciskania starszej osoby codziennie w jakąs bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia, która cierpi na alzheimera, mieszka obecnie w http://www.zolpoddebami.pl/ tam bardzo dobrze się nią opiekują, my już po prostu nie dawaliśmy rady, odwiedzamy ją regularnie, jest teraz z nią lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×