Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hungary

Konkurs w urzędzie gminy-test

Polecane posty

Gość hungary
jsnaj och, dziękuję za Twój wpis :) nie musisz mnie oświecać, ale skoro już to zrobiłas, to chyba powinnam ci podziękować? jak nie rozumiesz moich wypowiedzi to lepiej sie nie udzielaj znawca od krawca się znalazł, co wszytsko wie i umie i jeszcze porady daje. Napisz do poradnika działkowca, tam potrzebują porad :P dla ciebie pewnie zaden problem nauczyc się kilku ustaw :D żegnam z mojego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
byłam dziś na rozmowie i zostałam przyjęta, od jutra zaczynam, więc na test w czwartek nie pojadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
szans e dziękuję mam masakrycznego stresssa.....przed jutrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
daj znać jak poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
hej hej pierwszy dzien w nowej pracy... hmmm, są i plusy i minusy, jak pewnie wszedzie. Praca okazuje się ciekawa, ale nie mam na razie umowy i moze sie okazac, ze do konca roku mam byc na czarno (co mi sie bardzo nie podoba) dlatego jutro wzielam wolne (po 1 dniu wolne hehe), akurat z tym nie było problemu i jade na ten test a jak Twoje nastawienie przed jutrem? Duzo sie uczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
wbrew temu co było w planach niewiele. Złapał mnie potworny ból zęba i dopiero wróciłam od stomatologa. No ale może będzie dobrze. życzę powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
Tobie też zycze powodzenia :) może się uda :) trzymaj się i przegoń ten wstrętny ból zęba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
i jak tam? Niestety u mnie wielkie nic. Jutro mam rozmowę w kolejnym urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
hejka u mnie totalna lipa były pyt. otwarte!!! na 7 mam 2 :D:D więc pozostaje mi ta praca biurowa na czarno a u Ciebie czemu wielkie nic? Moze przesadzasz :P a jutro gdzie? Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
już były wyniki testu (zamknięty). I niestety nic z tego. To faktycznie trafiłaś... Na tych konkursach na których byłam do tej pory, tylko część pytań była otwarta. Jutro rozmowa w sprawie stażu w urzędzie miasta, ale wydział administracyjny i zapowiedziano mi, że ci co ukończyli administrację mają większe szanse. No ale idę i postaram wypaść jak najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
kurcze, to niedobrze :) a w Twoim mieście ten konkurs? Trzymam kciuki, moze teraz sie uda, ja jutro jade do tej pracy, trudno, przemecze sie jakos i zobaczymy co bedzie dalej :) ja byłam 9 m-cy bez pracy, wiec nie moge juz wybrzydzac, o dobrą prace teraz mega cięzko, wiec trzeba brac to co sie nadarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
nie w moim mieście i to jest mankament właśnie. No ale zobaczymy, wyniki w poniedziałek. Jak tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was pamięta jakie miał pytania na teście kwalifikacyjnym na stanowisko ds. gospodarki odpadami ?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania z tej cudownej i obszernej ustawy, to co sobie wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×