Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta6578

Seks & brak kontaktu.

Polecane posty

Gość Edyta6578

Mam 32 lata on 31. 1 randka na której tak iskrzyło, że sama byłam zdumiona...zakończona pocałunkiem. Po randce pisał... po kilku dniach randka nr 2 i.... Szampan, truskawki, seks bardzo udany...napisał na 2 dzień. Wiedziałam wcześniej, że ma ciężki tydzień bo musi zrobić ważny projekt i do tego zdaje egz z certyfikatu w piątek. Ja sama miałam dużo pracy, więc wiedziałam, że do pt się nie zobaczymy. Ale on nie odzywał się w ogóle. Gdy napisałam lub zadzwoniłam zwykła normalna rozmowa. W czwartek umówiliśmy się na krótki spacer przed jego egz, ale nie odzywał się cały dzień, wiec napisałam o której będzie, odpisał, że mam się nie gniewać, ale chce powtórzyć materiał.I nadal cisza...juz jest po egz i też cisza... Ja sama nie piszę. Wkurza i drażni mnie fakt, że nie mamy po 15 lat, nie chce mi się bawić w gierki, wcześniej pisał sam a teraz zero, nic. Jest po egz nawet nie wiem jak mu poszło bo nie napisał a ja sama nie chcę zabiegać i mieć poczucia, że sie narzucam. Jego zachowanie przeczy temu co mówił wcześniej..nie wiem, co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcx
Za szybko rozłożone nogi i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coyotea
może lepiej poczekać z tydzień i zobaczyć co zrobi. Jeśli napisze, to wszystko ok, jeżeli nie to ja bym już się zastanawiała, czy mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nadal będzie cisza w eterze to znaczy, że za szybko poszłaś z nim do łóżka - zaliczył i mam gdzieś. Ale może faktycznie ma dużo na głowie - zaczekaj jeszcze parę dni przed wydaniem werdyktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×