Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m6m6m6m6m

Urządzanie kuchni - gdzie blat?

Polecane posty

Gość m6m6m6m6m

Urządzam właśnie kuchnię i zastanawiam się co lepiej oddzielić blatem o szerokości 40cm: lodówkę i zlewozmywak czy zlewozmywak i kuchenkę? Wszystko będzie stało w kolejności od lewej: lodówka, zlew, kuchenka, dwa blaty (60cm i 80cm), więc gdzie będzie najbardziej funkcjonalnie wcisnąć ten mały blat? Dodam, że zlew ma ociekacz od strony kuchenki, a szafka 40cm jest jedyną z szufladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ja bym dała za lodówką (wyjmujesz z lodówki i masz gdzie odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
to jakiś pierdolnik, nie kuchnia ja teraz zamawiam blaty 2x 2, 5 m jeden biegnie od lodówki, drugi do kuchenki zlew w rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz blaty 60 i 80 cm, do tego jeszcze 40 - nie da się tego zrobić w jednym kawałku? Będzie wówczas bardziej funkcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodówka, blat
lodówka, blat , zlew, mały blat przy zlewie, kuchenika Ja mam troche inaczej bo lodowka wolnostojaca przy stole po drugiej stronie. i mam ciagly blat na dwie szafki i zmywarke i zlew razem, wycinaja w kazdym markecie. Dzieki czemu nie wpadaja ci okruchy ani brud za szafki. Nie ma przerw blat idzie ciagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m6m6m6m6m
@salianka - myślisz, że wygodnie będzie biegać do blatu od lodówki, kuchenki i zlewu na drugi koniec kuchni? Mnie się wydaje, że jednak lepiej dać ten mały gdzieś pomiędzy agd właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×