Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogubiłem się totalnie *****

wytłumaczcie mi to rozdwojenie jaźni u dziewczyny bo nie mogę tego pojąć

Polecane posty

Gość pogubiłem się totalnie *****

jakim cudem dziewczyna przez telefon potrafi pisać do mnie o wszystkim , o dniu codziennym , o seksie , o tym jak by to robiła niby się o mnie martwiła jak wracałem do domu , wysyłała przez telefon nagie zdjęcia , obiecywała wspólny wyjazd w góry na wspaniały sex aby go zapamiętać na całe życie. A w rzeczywistości , odwracała głowę jak chciałem ją pocałować dotykać czy rozbierać się nie dawała , o sexie to tak jak by na skazanie , jak kłoda w łóżku, dała się rozebrać jak na niej to wymusiłem w sensie że robiłem bez z pytania a nie na siłę. Niby miała fajna bieliznę a do łózka szła ze mną w piżamie a na miasto ubierała się ni by to normalnie ale seksownie a jak ja przerzedzałem to zwykły dres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....może
"a jak ja przerzedzałem" nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłem się totalnie *****
przyjeżdżałem do niej do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....może
w garsonce co za archaizm ale do tematu ja mysle ze to nie ona z toba pisze a jej kolezanka bierz sie za kolezanke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłem się totalnie *****
sam się zastanawiam czy jest w sobie taka zamknięta czy po prostu mnie nie kochała a była ze mnie z nudów albo prowadzi podwójne życie , jest do tego bardzo mało mowna prawie nic nie mówi i dlatego się dziwie że smsów setki a w cztery oczy zero rozmowy i zero alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htazeth
byc moze smsujesz z jej kolezanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jasne, po prostu dziewcze do najodwazniejszych nie nalezy.Pewnie chcialaby taka byc jak pisze.Przez telefon czy kompa kazdy potrafi byc nie wiadomo kim a rzeczywistosc czesto ten wizerunek weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłem się totalnie *****
bardziej sie skłaniam do odpowiedzi Buntownik bez powodu htazeth przecież rozmawiałem z nią przez ten numer tel o każdej porze dnia i nocy i to w każdy dzień tygodnia wiec ta dziwna opcja odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×