Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozczarowana 80

zycie-i PECH

Polecane posty

Gość rozczarowana 80

witam .moze ktos madry mi napisze od czego zalezy znajomosc z facetem ,mam 32 lata coreczke zycie spokojne prowadze i DO TEGO MAM PECHA DO PANOW,niewiem z kond to sie bierze ,pierwszy moj pan a zakochana bylam po uszy -bylo fajnie potem zmiana u niego sam margines i patologia ,tak go kochalam ze musialam wyjechac bo nie mialam sily stanac i powiedziec mu ze to koniec ,potem byl pan -codziennie alkochol ,potem pan -fajnie bylo az do czasu okazly sie urzywki ,teraz jestem mama pracuje dom dziecko nigdzie nie wychodze ewentualnie spotykam sie ze znajomymi w domu ,i co namowiono mnie na portiale randkowe wiec na sobotnie wieczory czemu nie -fajnie jest z kims popisac a moze cos sie uda i coz poznalam pana wszystko ok ,taki szczery dobry i td ,I CO MIJA 7 MIESIECY I DOWIADUJE SIE ZE CZESTO KLEJOM MU SIE RECE DO PEWNYCH ZECZY niby tego juz nie robi ale juz wiem ze to nie prawda ,i co do jasnej anieli dlaczego mam takiego pecha do facetow rozumiala bym jak bym biegala gdzies niewiem szlajala sie a tu nic ,rozmowy na portialach o zyciu a ja zawsze mam szczesie do patologi ,wykasowalam sie z portiali -zima idzie czlowiek na glowe dostaje ,niewiem jestem zrezygnowana nie szukam juz znajomosci ,rozczarowalam sie a niechcem skrzywdzic coreczki ,a czemu sie tak dzieje sama niewiem ,czasem mysle dobrym byc to cale zycie czlowiek w dupe bedzie kopany i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×