Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renusa

okropna energia w nowym mieszkaniu!!

Polecane posty

Gość renusa

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc... Miesiąc temu wprowadziłam się z chłopakiem do nowego mieszkania, jednak coś z tym mieszkaniem jest nie tak. Codziennie mam koszmary nocne ,gdy śpie na łóżku w sypialni.Gdy śpię na łóżku w salonie wszystko jest ok.Dopiero po jakimś czasie zobaczyłam tą zależność i jest to dla mnie dziwne.Koszmary są bardzo brutalne a nieraz o obrzydliwym podłożu seksualnym.Czasem gdy śpię w środku nocy sam laptop się włącza i leci z niego muzyka której słuchałam wcześniej...Poza tym mój pies zaczął zachowywać się bardzo agresywnie,rzucać się na mnie i na chłopaka mimo ,że wcześniej nigdy nie był agresywny do ludzi.Mam też kota ,który zachowuje się zupełnie normalnie,jednak nigdy nie sypia na łóżku w sypialni,chodź we wcześniejszym domu miał taki zwyczaj.O co chodzi?Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrgah
jak eergia kurwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusa
energia,aura nie wiem co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
może zaproś księdza egzorcystę, albo chociaż księdza zwykłego żeby poświęcił mieszkanie. Spróbuj przestawić łóżko w inne miejsce. Jeśli możesz opisz mi proszę jak wygląda sypialnia, gdzie jest okno, gdzie drzwi a gdzie łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
i jeszcze czy ktoś wcześniej w nim mieszkał, czy to nowy budynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusa
budynek ma ok3 lat właścicielem mieszkania był kolega mojego taty,który po 2 miesiącach zaczął je wynajmować.z tego co wiem wyjmowała je młoda kobieta.możliwe ,że nigdy nie było poświęcone.sypialnia jest o nieregularnym kształcie ma 6 kątów. jak się wchodzi do pokoju po prawej stornie jest łóżko i mniej więcej na przeciwko drzwi i łóżka jest okno .Jak mówiłam pokój ma dziwny kształt i tak dokładnie w Lini prostej od okna jest łóżko a w Lini lekko zakrzywionej do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diksiipiksi
Feng czy znasz się na takich dziwach? Mam też pewien problem ale już muszę wyjść a chętnie bym się kogoś poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusa
niestety łóżko mogę ewentualnie przesunąć pod samo okno.pokój jest zbyt mały żeby je obrócić,mimo wszystko dzięki za podpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
jesli masz fotke pokoju to wklej, spróbuję coś wymyślić:) będę wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyscic
..trzeba z poprzednich lokatorow. Szalwia trzeba okadzac i mocno wietrzyc. Najlepiej jakby ta szalwie miec na lace zebrana i ususzona, potem na druciane male sitko (takie jak do parzenia ziol) i zapalic. Ale taka w zielarskim nabyta tez bedzie dobra. Tylko nie ekspresowa ;) Albo zasiegnij rady jakigos radiestety moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyscic
..lub wrozki. Moze budynek na jakims trupku stoi, a ty masz jakies zdolnosci, o ktorych dotad nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze o te kanty
chodzi, dobrze jest też palić święconą białą świece np. od komunii lub chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groopoon
Ja nie robiłabym nic na własną rękę, bo można pogorszyć sprawę. Okadzanie szałwią to stary indiański zwyczaj, ale też trzeba umieć go przeprowadzać. Ja bym skontaktowała się ze specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groopoon
A ta dziewczyna, która przed Wami wynajmowała nie uprawiała czasem magii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
jeszcze jestem, szafa wnękowa jest z lustrami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusa
Nie ma luster ,co do dziewczyny nie wiem,wiem tylko ,że była samotną pracoholiczką. A wywoływanie duchów w młodzieńczym wieku (12lat) może mieć teraz z tym jakiś związek? Poza tym zastanawia mnie zachowanie psa czy możliwe ,że on tą energią jakoś nasiąka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyscic
No sama widzisz ze pies na to reaguje. Nasiakac w znaczeniu jak gabka to nie, to troche inaczej dziala. Z cala pewnoscia odczuwa to samo co i ciebie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
to dobrze, że nie ma luster, domyślam się że śpisz przy ścianie, to błąd. Spróbuj ustawić łóżko na ścianie na przeciwko szafu wnękowej, tak, że leżąc będziesz mieć biurko po rawej a drzwi po lewej. Wtedy oboje będziecie mieć swoją przestrzeń i przepływ energii. Może jest ciek wodny, bioenergoterapeuta sobie z tym poradzi. Poza tym musisz zniwelować kanty. Wstaw komodę w miejscu gdzie masz teraz zagłowek łózka , albo lepiej stoliczki nocne z obu stron łóżka a tam w koncie kwiat albo lampe, kinkiet żeby te konty oświetlić. Drzwi od sypialni na noc zawsze zamykaj, to daje poczucie bezpieczeństwa. Co do psa, to one nie lubią cieków wodnych, dlatego nie czuje się tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusa
dzięki bardzo za rady wykorzystam wszystkie niestety oprócz przeniesienia łóżka ,bo się w ten sposób nie zmieści,być może na nadesłanym obrazku zrobiłam złe proporcje.tak to ja śpię od ściany. to może między ścianą a łóżkiem od mojej strony postawić stolik nocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
to dobry pomysł, ale wtedy tą lukę między łóżkiem a ścianą (zagłowek) musisz czymś zakryć. Karton-gips, albo jakiś ekstra zagłówek za łóżkiem, tak żeby nie było tam wolnej przestrzeni. No właśnie a jak to teraz wygląda? Macie tam "dziure"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groopoon
Ale wg mnie cieki wodne nie mają takiego wpływu na psa, że staje się agresywny i rzuca się na domowników. A jaka rasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl może o jakiejś zmianie w mieszkaniu, skup się na czymś innym... no nie wiem, pokombinuj z kolorami choćby. zajrzyj sobie do galerii n-design, masę pomysłów mają na wnętrza, może coś Cię zainspiruje, pokombinujesz i odciągniesz się od skupiania na pierdołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyscic
jeśli to parter lub jakieś niskie piętro, to mogą być cieki. Poszukaj jakiegoś radiestety w swoim mieście, raz że stwierdzi czy to to, dwa doradzi jakieś odpromienniki, ekrany itepe. A jak to kwestia trupka pod budynkiem, to może ta pani ci doradzi: http://www.edytaostrowska.pl/ napisz maila albo zadzwoń do niej, bardzo miła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty feng wez lepiej slownik
usiadz w "koncie" i dokladnie przestudiuj, na dobre ci to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng
nigdy sie polskiego dobrze nie naucze, trudny to jezyk, ale mysle ze tu malo znajdzie sie osob, ktore znaja moj ojczysty :) ale, nie gniewam sie i dziekuje za zwrocenie uwagi i rozumiem, bo kazdy moze miec zly dzien i sie wtedy wyzywa na innych. Zapal sobie biala swieczke a najlepiej gromnice. Jej zapach powoduje rozluznienie i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś zmiany ?
jak ci poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feng, a nie myślisz, że to może być jakiś duch? Kiedyś miałam do czynienia z jednym, bardzo upierdliwym. Przez niego też miewałam koszmary. Jeśli znasz się na feng shui, poradź mi proszę, co zrobić żeby mieć więcej energii po porannej pobudce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×