Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alimenciara

czy dostanę alimenty w takim przypadku? proszę o uczciwe wypowiedzi

Polecane posty

Gość alimenciara

nie chcę tu wyzwisk itd. od razu zaznaczam, po prostu chciałam znać waszą opinię. mąż mnie zdradził, w sądzie praktycznie przyznali się do tego, dostałam rozwód z jego winy jak chciałam, oni są razem do dzisiaj, pobrali się, rozwód orzeknięto 4 lata temu. nie pisałam wtedy o alimenty bo podobno jako osoba zdrowa, 32 letnia i pracująca nie miałam szans. w małżeństwie pracowaliśmy oboje, on w chwili rozwodu zarabiał 1700 zł, ja 1400. dzieci nie posiadaliśmy. mieliśmy mieszkanie własnościowe, które wykupywaliśmy, zostało jeszcze ok. 15 tys. które zobowiązałam się sama spłacić byle przepisał mi to mieszkanie na moją własność, tak zrobiliśmy. teraz wiem, że on ma od 2 lat swoją działalność, podobno idzie mu tak sobie, ale teraz z tą żoną kupili sobie dom wartości 400 tysięcy, wzięli go na kredyt. czy w związku z tym, że oni wzięli ten dom na kredyt to oznacza, że jemu poprawiła się sytuacja materialna na tyle, że mogę liczyć na jakieś alimenty na siebie? dodam, że ja dalej zarabiam 1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenciara
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenciara
bardzo zabawne, ja tylko pytam i nie musisz mnie obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik86m
ahahah wszyscy Cie pojechali to nowy temat założyłaś, prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIMENTY?????????
PO RYJU POWINNAS DOSTAĆ. OD NICH OBOJGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddddddddo
ty chyba zwariowałaś prowo jak niccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
no autorko chyba cos Ci sie pomieszało, to sa ich pieniadze i nic ci sie nie nalezy i nie masz szans w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×