Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czuły_Krzysiu

Jak zmusić dziewczynę do antykoncepcji?

Polecane posty

Pewnie większość tutaj pomyśli, że to prowokacja ale tak nie jest. Otóż chciałbym aby moja dziewczyna poszła do ginekologa po jakieś tabletki czy plastry. Mówi, że to zrobi już od pół roku ale tego nie robi. Uprawiamy stosunek przerywany. Ja się boję dziecka a ona ona chyba nie jest świadoma konsekwencji ciąży (ma 23lata). Ostatnio nawet strajkuję i nie chcę uprawiać seksu to ona normalnie na mnie wchodzi i się pociera o mnie i w rezultacie dochodzi do aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebunisa
przeciez nawet w kobiecej prasie pisza z e stosunek przerywany to baardzo zwodny jest-to zadna antykoncepcja - ona tego nie czyta? a co che zostac mmausia/a gumek uzywac niełaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosaiwa
stosunek przerywany to metod a jaskiniowa- nerwicy sie mozna anbawic a nie ciązyz a pobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie chce zostać matką a jak mówię, że ma iść do ginekologa to mówi, że czeka aż jej koleżanka da numer telefonu do dobrego gina. I tak już od pół roku czeka! Nie wiem czy jest tak głupia czy tak wyrafinowana i chce mnie zrobić na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby hehehhehehhehehheh hh
czy ty jesteś gotowy na bycie ojcem??? bo stosunek przerywany to prosta droga do ciąży... w płynie na początku co wycieka też są plemniki.. grtauluję szybkiego zostania tatusiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie jestem gotowy. Zastanawia mnie jedno jak ona sobie poradzi z dzieckiem. Zarabia minimalną krajową i studiuje zaocznie. Wynajmuje pokój. Nawet jeśli sąd zasądzi jej 400zł na dziecko to jakie ona będzie miała warunki? Kto się zaopiekuje dzieckiem jak matka daleko mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Słuchaj a kapturka nie łaska założyć dlaczego ona ma się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki kosztują 20zł na miesiąc a gumki 30zł za 12 sztuk do daje około tygodnia. Do tego prezerwatywy mogą się zsunąć, pęknąć i jeszcze gorsze są doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
hormony robią większe spustoszenie w organiźmie niż gumki. przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolika
Moze warto zalozyc gume..a nie baidolic....ja sama nie bede sie faszerowc hormonami bo facet chce sobie postukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
nie wiem z kad wnioskujesz że kosztuja 20? ja bralam za 45 zł i tak średnio kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalallalalaaaa
właśnie -inwestuj w gumki-teraz przeliczasz cenę kondomów, a wiesz ile kosztuje dziecko?? nawet najdroższy środek anty- jest tańszy od utrzymania dziecka - i to powtarzam moim synom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
o przepraszam nie wszystkie biora. i jak będzie brała to licz sie z tym że może minąć jej ochota może przytyć być nerwowa... itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci,którzy zostawiają antykoncepcję na głowie wyłącznie kobiety to zwykłe buraki!.Do seksu trzeba dwojga to po pierwsze a po drugie Ty nie dorosłeś do niego dzieciaczku :O.Stosunek przerywany jest najgorszą metodą jeśli chodzi o seks i nie jest dla Ciebie zdrowy-będziesz płakał za jakiś czas.Poza tym znam dużo par,które pięknie zostały rodzicami w wyniku stosunku przerywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
A później krzysiu założy temat. Moja dziewczyna roztyła się jak świnia, i jest cholernie nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam roztyła.Jak pójdzie do lekarza i dopasuje jej dla jej organizmu to nic nie przytyje ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Ja sie roztyłam a lekarka twierdziła że nie od tego i mi nie zmieniła. byłam też fest nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Ja sie roztyłam a lekarka twierdziła że nie od tego i mi nie zmieniła. byłam też fest nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek_przerywanyyyyyyy
ja stosuje z moim facetem stosunek przerywany od ponad roku. Wiem, ze to troche nieodpowiedzialne jesli nie jestesmy gotowi na dziecko, ale On twierdzi, ze jest bardziej pewny siebie niz gumki, i jakos mu ufam i dziecka poki co, nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek_przerywanyyyyyy
ja stosuje z moim facetem stosunek przerywany od ponad roku. Wiem, ze to troche nieodpowiedzialne jesli nie jestesmy gotowi na dziecko, ale On twierdzi, ze jest bardziej pewny siebie niz gumki, i jakos mu ufam i dziecka poki co, nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Ja sie roztyłam a lekarka twierdziła że nie od tego i mi nie zmieniła. byłam też fest nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek_przerywanyyyyyy
ja stosuje z moim facetem stosunek przerywany od ponad roku. Wiem, ze to troche nieodpowiedzialne jesli nie jestesmy gotowi na dziecko, ale On twierdzi, ze jest bardziej pewny siebie niz gumki, i jakos mu ufam i dziecka poki co, nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukghjsd
stosunek przerywany - nie chroni przed ciaza -wpadka niemal na pewno nastapi- a poza tym powoduje nerwice, zaburzenia erekcji , przerost prostaty - - nie odczuwacie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie oczy44
kup sobie gumy i zmień dziewczynę bo ta twoja ma nierówno pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSCwdcw
ruchaj ja w dupsko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSCwdcw
jukghjsd stosunek przerywany - nie chroni przed ciaza -wpadka niemal na pewno nastapi- a poza tym powoduje nerwice, zaburzenia erekcji , przerost prostaty - - nie odczuwacie tego? nbnbnb ale pierdoły kto ci takich ciulstw naopowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona1986;p
zebunisa chyba cosmopolitana za duzo czytasz. A tak a propos - popieram Twoją dziewczynę,po anty libido spada,po dluzszym stoowaniu ma się stany depresyjne.Do tego te zachcianki jedzeniowe,jak ktos ma slabą silnąą wolę to się spasie jak świnia. Sam idz po zastrzyki i tyle,przecież Ty tez mozesz się zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×