Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pracy..../

Jak tak przeglądam oferty pracy to...

Polecane posty

Gość bez pracy..../

nic tylko się powiesić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
zgadzam się z Tobą ! Tylko, że ja za wielki tchórz jestem, zeby się wieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsvkckx
albo popełnić harakiri :( ewentualnie sepuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod góre
ja nawet nie myśle o samobujstwie ale jesli chodzi o prace to u mnie gorzej niz żle jestem z małego miasta więc o czym tu gadać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..../
prawie wszędzie: studenci, niepełnosprawni, praca na produkcji ze zdjęciem (aplikuje 700 chętnych), albo jakieś kosmiczne wymagania: język fiński, duński :O , telemarketing, akwizycja, ph, reszta to specjaliści jacyś programiści, żadnych ofert w stylu praca w biurze czy wprowadzanie danych, chyba po rodzinie się takie oferty rozchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod góre
pewnie ze po rodzinie masz znajomości masz prace!!!! a bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
i zdjęcia całych sylwetek, wyjazdy słuzbowe, praca po godzinach, towarzyszenie prezesowi i zarobki do 5000 zł...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod góre
heeeh...5000 tyś nawet o tym nie marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelle
zgadzam się z wami, to niestety jest nasza smutna rzeczywistość brak pracy, dziś byłam w pup i jedyne oferty pracy były dla telemarketerów, doradców finansowych i dla ślusarzy, murarzy (gdzie ja się jednak nie nadaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelle
i jak tu żyć?gdyby chociaż dobrze płacili za ten telemarketing..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod góre
szkoda gadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsvkckx
"ja nawet nie myśle o samobujstwie ale jesli chodzi o prace to u mnie gorzej niz żle jestem z małego miasta więc o czym tu gadać......" ja szukam w Warszawie i jest to samo, totalna beznadzieja wszedzie chcą studentów ze stawką 10 brutto pomijając to ze nie jestem studentką, to po opłaceniu wynajętego pokoju zostałoby mi 600 zł, kup za to bilety, jedzenie, opłać rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelle
niestety wymagania jakie trzeba spełnić na jakąś konkretną prace są wielkie, a teraz coraz więcej ofert kierowanych jest do studentów, Tylko co mają zrobić starsze osoby?? Ma się te wykształcenie, ale brak doświadczenia, bo jak zdobyć doświadczenie jak nikt nie chce zatrudnić?? A już najbardziej śmieszą mnie oferty pracy gdzie jest wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, duńskiego, czeskiego, włoskiego itd. Jak się nauczyć tych języków jak trzeba zapier**** całe dnie, żeby mieć 1000 zł na rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod góre
ja niewiem co bedzie dalej ale mnie to wszystko przeraża.... zreszta z moim szczęściem i "zawsze pod góre" to nie mam juz na nic nadziei i sił już tez nie mam a tu całe zycie przedemną.... eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..../
najlepiej cale zycie byc studentem i taka prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..../
ja nie glosowalam na PO wiec mnie to nie obchodzi, a jak wiekszosc wybrala PO to niech robią i do 70tki! przeciez wiekszosc spoleczesmtwa tego chciala wiec o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelle
a może ten koniec świata w grudniu się sprawdzi i nie będziemy się martwić już o pracę czy emeryturę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..../
w 2000 roku tez mial byc koniec swiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsvkckx
kto głosował na PO ten głosował, ja nie głosowałam a cierpie na tym tak jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja nie glosowalam na PO wiec mnie to nie obchodzi, a jak wiekszosc wybrala PO to niech robią i do 70tki! przeciez wiekszosc spoleczesmtwa tego chciala wiec o co kaman? " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx społeczeństwo tego nie chciało bo PO kłamało w tej sprawie .. a jakby rządził PIS czy SLD bezrobocie też byłoby wysokie opozycja tylko pyskuje a w razie co będzie robiła podobnie nikt w tym kraju nie nadaje się do rzadzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prace ale na umowe śmieciową.... skacze, biegami i zabiegam o klienta a on idzie robić zamówienia w centrali a nie u mnie....Bo tam dostanie więcej zniżek. Ale za moja prace nikt mi nie zapłaci....Zła jestem strasznie! Praca jest ale co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie szlag trafia że nawet w sklepie trudno dostać pracę bo trzeba być dyspozycyjnym ,młodym,energicznym a w zamian umowa co najwyżej na pól etatu za 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×