Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpatrzona i poszkodowana

Ocieplanie budynków Bielsko Biała -ostrzezenie Mikołaj

Polecane posty

Gość Zrozpatrzona i poszkodowana

Rany boskie tak w skrócie -nie polecam chłopaka młodego ,który niby ociepla budynki . na imie ma MIKOŁAJ. Fakt może chciał być tani lecz w ogóle nie trzymał się swojego kosztorysu. Za metr materiału miało na gotowo być 35 zł .Lecz tak wyszło 45 zł.Wiecznie wyciągał kasę na materiał, non stop coś dokupywał. 1 ścianę zrobił szybko ładnie sprawnie, następne robił 3 miesiące miało być 3 tygodnie. Straszna babranina ,okropny bałagan ,wszędzie styropian, materiały wiadra.Poniszczone parapety nie zabezpieczone to samo na balkonach pełno dziadostwa z kleju -nie posprzątał nic. Krzywo i niedokładnie kładziony styropian. Kosztowało mnie to dużo nerwów stresów i masę pieniędzy w dodatku nie skończył budowy tylko po porostu wyszedł!!!!!! Niestety rozliczałam się na bieżąco. Przychodził 1 dzień w tygodniu dzwonił przepraszał, ze chory ,ze coś tam!!!!1 Ostrzegam przed nim wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę cą?
zropatrzona?:-D a co to znaczy?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana
Wiem, wiem trochę się mi litery poprzestawiały i w dziwny sposób zwiększyła się ich ilość. To wszystko z powodu fuszery!!!!!!!!!!!!!! Zrozpaczony Synonim słowa zrozpaczony zrozpaczony: rozpaczliwy krzyk rozpaczliwy, desperacki, pełen rozpaczy, zdesperowany-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×