Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalunia 26

Za MUNDUREM panny sznurem....

Polecane posty

Jechałam dziś w autobusie w towarzystwie Panów ze straży miejskiej.Obaj młodzi,po góra 23 lata,chłopcy śliczni jak z obrazka.Od stóp do głów umundurowani.Siedziałam naprzeciwko nich.Czułam ich palący wzrok na sobie.Na moich nogach w obcisłych dżinsach i wysokich szpilkach,na ustach i piersiach ściśniętych w opiętej skórzanej kurteczce. Trochę mnie to nakręciło więc postanowiłam odrobinę się zabawić.Doskonale wręcz udając całkowitą ignorancję i nieświadomość ich wzroku,seksownie zakładałam nogę na nogę,zmiatałam dłonią wyimaginowany pyłek z materiału na łydkach,prężyłam piersi"szukając czegoś w torebce",oblizywałam koniuszkiem języka"spierzchnięte wargi".Byłam już całkiem mokra i cholernie podniecona.Kątem oka zerkałam na"moich"panów i obserwowałam jak niesxpokojnie wiercą się na siedzeniach.... Oczyma wyobrażni widziałam jak uwalniam z ich mundurów,sterczące ,twarde kutasy i obsługuję ich obu naraz klęcząc przed nimi na kolanach.... Zaznaczam że to tylko fantazja bo zaraz posypią się kurwy pod moim adresem,której w realu raczej zrealizować bym nie chciała. Ale faktem jest że CHOLERNIE podniecają mnie mężczyzni w mundurach.Policjanci,wojskowi,ochroniaże,strażacy,strażnicy miejscy ale też tacy w służbowych,eleganckich garniturach.Taki facet bardziej działa na moją wyobraznię niż nawet półnagi. Pytam więc dziewczyny.Czy wam też na widok mundurowych miękną kolana? I facetów.Czy lubicie chodzić w mundurach i czy zaywżacie wtedy większe4 zainteresowanie kobiet niż wtedy gdy jesteście w cywilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janciowzwodnik :)
lubię jak mundurowi robią striptiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka vanila
kocham mundurowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jancio wodnikus
mnie mundurowi nie kreca zwlaszcza w mundurze ochroniarza albo w mundurze MPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termoforrr
mundurowi bez munduru ale w oficerkach hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
To działa, bo tacy goście wyglądają na zasobniejszych, mających lepsze perspektywy. Garnitur=zaradnosc=zasoby=kisiel w majtach="milosc" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznik.graniczny
a ja mam 30 lat a od 10 lat nosze mundur Strazy Granicznej ale nie jezdze autobusami tylko samochodem w moro jak w moro, ale mamy te mundury wyjsciowe, eleganckie, to w nich sie ladnie wyglada tak naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh A mnie nawet tacy MPO:-)Budowlańcy w ogrodniczkach uwalani tynkiem lub w jaskrawych kamizelkach przy robotach drogowych. Więc może niekoniecznie mundur a ubrania robocze?Ale elegancki,czysty garnitur to przecież całkowite przeciwieństwo stroju np.mechanika. Więc może pociągają mnie poprosyu mężczyżni podczas pracy?Bo niedostępni?Bo ubrani niestandardowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strażnik graniczny oj....Chciałabym ja cię zobaczyć.... A to że jechali autobusem też nieco mnie zdziwiło.Raczej żadko się to zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundurowy28
kobiety naprawdę mają cos takiego, że na mundur reagują bardzo mocno:) często bez inicjatywy próbuja flirtować czy kokietować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, wojskowi. Zwykłe trepy. Najczęściej bez szkoły. Mundur to za mało, żeby nogi zmiękły, ale jak widać dla niektórych to wystarczy. 😴 Co seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundurowy28
lalunia tajemnica;) ale zawsze możesz próbować zgadywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hecahycą
moro bardziej działa na kobiety niz te wyjściowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he Zostańmy więc przy typowych,eleganckich mundurach bo to mi się tu tak naprawdę rozchodzi od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera Mówiłaś że braki w edukacj to pytam czy seksualnej bo o tym przecież na forum erotycznym rozmawiamy. Sam muddur oczywiście nie.Facet musi mieć też w ni wygląd.Być silny,władczy,przystojny. Zwykłe chuchro czy przeciętniaczek nawet w najlepszym mundurze nie zrobiłby na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona pilota
a mnie kreca piloci w mundurach:D cudo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmysle
no taki pilot w chmurach z mundurem... bez munduru uff ale to piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×