Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalunia 26

Za MUNDUREM panny sznurem....

Polecane posty

O nie! Żadnych żołnierzy, marynarzy, policjantów ! N e v e r! Jedyną słabość wykazuję w stosunku do służb ratowniczych - ale rzecz jasna nie ze względu na uniform ale pewne cechy charakteru, które skłaniają tychże mężczyzn do realizowania się w tym, a nie innym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampuciara
mundurowi mają cosik w sobie czasem ślinka cieknie mi na ich widok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat. Kiedyś czytałem o tym mechanizmie dość ciekawy artykuł w dość specjalistycznym czasopiśmie psychologicznym "Charaktery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ma to podstawy naukowe. krótko mówiąc kobiety takiego faceta postrzegają jako kogoś kto ma pozycje w grupie. Emanacją tej pozycji jest ó mundur. Do tego dochodza takie cechy dość ściśle związane z mundurem jak siła fizyczna sprawnosc. Pisano tam że w oczach kobiety taki facet rokuje na dobrego....................i tu już zależy od celów kobiety, męża bądź obiektu seksualnego. Sam jestem mundurowym i wiem jak zachowują sie ludzi w stosunku do mnie kiedy mam go na sobie i kiedy nie mam. Co do tego co Panie myślą o mnie patrzac na mnie kiedy jest w mundurze? Czy mają jakieś...................fantazje ......no cóz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfgyuufy
a ja w mundurze wyglądam jak cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia sprawiedliwy
a czy toga sie zalicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo - pozycja w grupie :D całe szczęście dla facetów, ze większość kobiet nie potrafi rozróżniać rang i stopni (może dopiero ggwiazdki :D Wiadomo jedno - w dzisiejszych czasach do armii idą najczęściej faceci, którzy nie maja pomysłu na życie, na przyszłośc - a to jest jedyna droga na zapewnienie sobie godziwej w miarę pensji i szybkiej emerytury. Albo policjanci - jak nie kraweznik spędzajacy życie na dreptaniu i pisaniuu durnych raportów, to wielki pan policjant z wydziału kryminalnego ślepy na fakt, ze połowa jego kumpli dorobiła się na lapowkach :O a tak jak chleją policjanci to chyba żadna inna "mundurowka" może Marynarka Wojenna? Byle się znalazł kurs na Morze Północne to się da odnowić zapasy ziela i jakoś przeżyć kolejne pol roku w brudzie i smrodzie ukradkiem waląc konia w kiblu nad zdjęciem ukochanej z neta :D w handlowce przynajmniej jakąś kasa wymierna z tego może być Nie, nie bawi mnie to :P No... Jedynie do uniformow dopisałabym jeszcze pilotów - to przynajmniej konkretny zawód i konkretna kasa. Ale jakiś szeregowy ma powodować, ze mi się mokro we majtkac robi? Albo strażnik miejski? :D :D :D tylko dlatego, ze jest ubrany jak kilkuset innych mu podobnych? No way! P. S. Klawisze w wieziieniach też maja mundury - też na nich panienki lecą? Albo na grabarzy ? Ci to dopiero maja stroje! Białe rękawiczki, płaszcze, cylindry :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei nei
widac ze masz blade pojecie o armii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekcyjny
Ja pracuję w mundurze (Strażak) i nie zauważyłem żebyśmy byli jakoś specjalnie adorowani. No może czasami zdarza się że jak studentki w akademiki się nudzą to wciskają alarm i jak jedziemy to kibicuję ale to są skrajne przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwóch kuzynów zawodowych żołnierzy, mąż najlepszej koleżanki ze szkoły mojej siostry jest zawodowym żołnieżem, dwóch moich kolegów ze szkol jest policjantami i paru sąsiadów moich rodziców a sama o mało nie wyszlam za faceta z M. Wojennej I Ale, kur.. Nie wiem o czym mowie :O I Może mi jeszcze ktoś walnie gadke o dzielnych chłopakach z polskiej armii - wielkich patriotach ginących w Afganistanie czy innym Iraku? :O I Nie - przystojny żołnierz to jedyny na którego spojrze bez żalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei nei
z zolniezami z afganistanu to nie zaczynaj bo skonczysz jak ci na ktorych doniosl sierżant Jacek Żebryk z Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie i bardzo zreszta slusznie. nie masz pojecia bo chowasz ich do jednego wora. osobiscie miekna mi kolana na widok pilotow efow czy innych migow tudzież suk;) miekna mi kolana na widok oficerow wchodzacych na statek ktorym towarzyszy swist trapowy i moglaby tak w nieskonczonosc i nie pierdol mundur jest mundur 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei nei
no wypadaloby:D a tak powaznie, to oczywiscie ze nie musisz chodzi o to zeby nie negowac czyiś fetyszy mowiac"jak moze was krecic mundur zolnieza, skoro to taka pisda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei nei
i kurwa dlaczego caly czas konsekwentnie pisze zolniez zamiast żołnierz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiiii
z mundurowych to tylko piloci :D. Powinni nawet coś z fizyki kumać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentnie? :D pisze żołnierz, żołnież, zolniez i jeszcze parę innych form by się znalazło - pisze z telefonu a mam włączone autouzupelnianie - ale ze często używam też angielskiego to telefon głupieje i zapamietuje też wiele niepotrzebnych zbitek literowych - pisze poprawnie przez 2-3 dni po wyczyszczeniu słownika póki pamiętam żeby przestawiać słownik w zależności jakiego języka używam :D -a co do mundurów to niech będzie korekta : nie mam pozytywnych wspomnień z mundurowymi - i tak jak ciebie drażni moja niechęć do nich, tak mnie śmieszą peany na cześć mundurów. A akurat co się działo kilka lat temu na okrętach Marynarki Wojennej to wiem z pierwszej ręki - nie sądzę, żeby przez 10 lat się szczególnie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sędzia sprawiedliwy Toga to mnie się bardziej z sutaną niż z mundurrm kojarzy. Ale ciężko stwierdzić bo rzadko widuje sędziów i adwokatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei nei
ale z tym zlonierz-zolniez whatever to akurat do siebie mam wyrzut a nie do ciebie:p tak czy inaczej mundur mnie kreci a w kazdej profesji sa lepszi i gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody_Mundurowy_4
Czy to prawda nie wiem ja jakoś chodzę w wojskowym mundurze ponad rok i myślę że wzbudzam zainteresowanie innych bo wojskowy ale czy kobiet jakos nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×