Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalunia 26

Za MUNDUREM panny sznurem....

Polecane posty

Gość ale we trzech
jeszcze do japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz nic gadac
nawet lepiej jak będziesz milczała, nie będziesz rozpraszała chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam odpowiedzieć jakąś ciętą ripostą ale ten tekst nawe ci się udał. Jednakże głupich tekstów nie komentuje.Ten temat jest nie o mnie a o facetach e mundurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Cześć gogus Niesamowite. Minol cały dzień i nikt dziś nie duma nad moją moralnością.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOGUS 31
I jak tam żyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o facetach w mundurach
miedzy mini bys kleczala i ich fujary ostro ssała jak rAsowa kuurwwaaa :D :classic_cool: RYmMaster :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie zejdzcie z laluni. To jest erotyczne forum i moze pisac tu swoje fantazje. Kazdy je ma i nie znaczy ze robi to w zyciu naprawde. Jak jestescie zakompleksieni to idźcie do specjalisty a nie wyzywacie innych. Lalunia nie przejmuj sie idiotami..... :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było zabawniej: Dziś znów spotkałam panów ze straży miejskiej w autobusie. Niestety jednak innych zupełnie. I ci mimo mundurów nie pociągali mnie już wcale.Morał? Mundur może być ozdobą i dodatkowym bodźcem.Ale nie szata zdobi człowieka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOGUS 31
Witaj. I jak żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOGUS 31
I ktos tu mnie cytuje... Złociutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak... Jak widzę mundurowych to nogi w kolanach mi miękną... Ujrzę ich nawet z ogromnej odległości... A czy któraś z Was zna jakiegokolwiek mundurowego ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja znam ,mieszkam z nim ,to mój brat strażak ,znakomicie zbudowany i przystojny , stale dzwonią lub przyłażą jakieś lalunie,ale chłopak szuka takiej z sexownym mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna80
Co wy pitolicie że za mundurem panny sznurem.Może kiedyś za komuny tak było ale nie teraz kiedy można sobie mundurek przez internet kupić jaki się chce zresztą jak facet jest przystojny to babka i tak na niego poleci i nie potrzebny mu mundurek.Mnie np.podobają się wysocy sniadzi bruneci w jasnych garniturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnitur tez jest megaseksi ale jednak co mundur to mundur:-pja np.moglabym ubrac mojego faceta w mundur kupiony z internetu i peqnie byloby fajnie ale tak czy siak ogladac się będę za policjantami,strazaakami itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu służyłem w Kompani Reprezentacyjnej w Warszawie i powiem, że za mundurem panny... całą autostradą wręcz;) teraz służę w zwykłej jednostce i zainteresowanie jest ale już mniejsze niż w reprezentacyjnej;) ps. pozdro dla chłopaków z wszystkich krwp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jednak mundur dziala.A jeszcze im wyzsza ranga tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cholerna prawda!! ;) nie ma kobiety, której nie podobałby sie facet w mundurze. panowie w mundurach, jestescie niesamowici. Cos w tym jest, ze pociaga to kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×