Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyeahhhhh

Rekrutacja nowym sposobem na wyciąganie informacji

Polecane posty

Gość yyyyeahhhhh

Dobrym sposobem na zdobycie informacji np. o sposobach zdobywania klientów jest rekrutacja. Wystarczy dać ogłoszenie o pracę i gdy tylko znajdzie się osoba, która ma duże doświadczenie w zdobywaniu jeleni dzwonimy do niej i przeprowadzamy wstępną rozmowę kwalifikacyjną, gdzie wyciągamy wszystko na w/w temat i już. Potem ściemniamy, że oddzwonimy jak przejdzie do drugiego etapu i bierzemy się za następną naiwniarę, która zdradzi nam swoje tajemnice sukcesu :) Proste, a jakie skuteczne. Uwielbiam być złym pracodawcą buahahhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ... zapraszają ludzi na rozmowy i zadają pytania o pomysły na coś tam .. i tak od ludzi zdolnych wyciągają potrzebne informacje za friko a rekrutacja to fasada tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie.....
bylam na jednej rekrutacji gdzie mialam firmie podesłac moje pomysly... oczywiscie nie dostalam posady, a na mojej pracy pewnie teraz dorabiają się szanowne "szefówki". never again so stupid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też byłam na tekiej rekruta
cji o ile to można nazwać rekrutacją, już na początku mi to sie nie podobało ale z grzeczności nie wyszłam w trakcie. Wiem że to był ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego rekruterzyny
zapomniałes napisać fajfusie jaką "firme" krzak reprezentujesz kaszalocie wyłudzaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×