Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyszlam naga z toalety a maz

Wyszlam naga z toalety a maz....

Polecane posty

Gość wyszlam naga z toalety a maz

wyszlam calkowicie naga, nawet nie bylam owinieta w recznik a maz stal obok mnie, rozebral sie i wszedl we mnie od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osztry
w kakaowe oczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieta ripostaaaa
chwalisz sie czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony na oglądanie
o oglądam Dorota jest zajebista suka ale cycory i po cip**ce se głaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony na oglądanie
ale laseczka z parka89 też fajna sucz rucha ć ją ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony na oglądanie
ty się dziwisz że Cię mąż woził w obroty jak łazisz po domu nago , powinnaś się cieszyć że nie traci zainteresowania tobą i nie musisz się czuć zaniedbywana seksualnie powinnaś mu się odwdzięczyć tak samo , np wejść bez słowa np do łazienki jak bierze prysznic i mu loda zrobić serioo , żeby on był zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesz , zazdroszcze ci, ja bym mogla wyjsc gola na rekach ,klaskac stopami a moj maz by i tak mnie nie zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agonia 36
widziałam Twój wpis na innym temacie : współczuję... a może mąż ma jakieś propblemy że nie ma ochoty kochać się z Tobą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu to ja wczoraj tez wyszedlem nagi z toalety, najpierw ja wylizalem a pozniej wzielem od tylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z tych co mowia glosno o tym co mysla i pytanie dlaczego nie ma ochoty na seks, lub tez moze na mnie postawilam nie raz odpowiedzi byly tendencyjne eeeee zmeczony jestem eeee zestresowany jestem bla bla bla ale bardzo cie kocham. No coz jeszcze pol roku temu wymadrzalam sie na temat zdrady ze trzeba walczyc i takie tam pierdoly (ja na prawde wierzylam w to co mowilam) a teraz zaczynam nienawidziec dziada , irytuje mnie nawet jak kolomnie przechodzi, moze kiedys znajde sobie kogos kto zawroci mi w glowie a wtedy bede sie kochac w naszej sypialni z innym facetem a impotent niech sie przyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu nie pociagasz go juz. Moze tez nie potrafisz go zachecic do ostrej jazdy, bo mysle ze taka lubisz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja se...
Moj maz tez mnie zaniedbywal,nie czulam sie przy nim kochana o pozadaniu nie wspomne.Staralam sie to zmienic ,ale na nic byly moje starania.Jesli juz dochodzilo do sexu to opieral sie on tylko na wlozeniu penisa,paru ruchach i po sprawie,maz odwracal sie na drugi bok i zasypial :( Ja czesto czulam niedosyt,mowilam mu o tym to on jak zwykle odpowiadal ze wydziwiam.No i w koncu doprowadzil do tego,ze znalazlam sobie kochanka z ktorym spotykam sie od ponad roku,jest to facet mlodszy ode mnie o 5 lat dogadujemy sie super w lozku dopasowani jestesmy idealnie,nawet nie musimy mowic sobie czego oczekujemy,bo poprostu samo sie to dzieje.Przy nim czuje sie znowu kobieta,kochana kobieta i pozadana.W wiekszosci przypadkow faceci sami sa sobie winni,ze kobiety ich zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Faceci są sobie winni, że takie kurewki na żonę wybierają. Jak widać żonki zawsze znajdą wytłumaczenie w swoich głupich główkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×