Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fjgnbhgbxgsvfhb

mój związek - bilans zysków i strat do oceny

Polecane posty

Gość fjgnbhgbxgsvfhb

Już normalnie nie mogę. Zachowanie mojego faceta jest bardzo niespójne, zupełnie nie mam nawet elementarnego poczucia bezpieczeństwa. Może jak sama dla siebie spiszę plusy i minusy to coś mi się rozjaśni. A jeśli ktoś z boku by mi jeszcze powiedział, jak to widzi, byłoby super. Bo naprawdę już nie wiem, czy walczyć, czy odpuścić Plusy: - identyczne poczucie humory i na co dzień non stop się śmiejemy i żartujemy - podobne zainteresowania - zbliżony poziom intelektualny i zamiłowanie do akademickich dyskusji - podobna otwartość, bezpośredniość - jednym słowem gadać możemy godzinami - spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu i nigdy mi się nie nudzi, czuję się tak na miejscu - świetny seks - dużo czułości - reprezentuje podobne do moich wartości - kocham go Minusy: - nie lubi moich znajomych; sam ma mnóstwo koleżanek, o które jestem zazdrosna - bardzo wrażliwy: często mówię coś nie tym tonem albo zachowuję się w sposób, który go rani (ja jestem bardzo ekspresyjna i bywam nieokrzesana) - nasz związek stanął w miejscu: mieliśmy razem mieszkać, ale on się rozmyślił; nie mówi, że mnie kocha - chyba nie jest pewien, że chce ze mną być; narzeka dużo na mnie swoim znajomym - często popada w przygnębienie, nie ma woli pracy nad naszą relacją Naprawdę już nie wiem, co robić :((((. Zostawić go? Ale zależy mi bardzo. Tylko że już nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×