Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrażkaWażka

szukam fotek fajnie urządzonych mieszkań w kamienicach

Polecane posty

Gość GrażkaWażka

jak w temacie; przymierzam się do remontu; mam spore mieszkanie w ponad 100-letniej kamienicy i szukam fajnych inspiracji. Trochę już tego widziałam, ale może coś z tego co mi podrzucicie będzie tym, czego jeszcze nie widziałam i się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwinki
co prawda nie u nas, ale niektóre sa fantastyczne: www.alvhemmakleri.se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys widzialam na allegro mieszkanie na sprzedaz w kamienicy. Jak wiadomo, sa tam wysokie sufity i ktos wpadl na pomysl, zeby zrobic z tego mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo mi sie spodobal ten pomysl, ale taka przeróbka z pewnoscia jest bardzo kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biforres
w kamienicy - broń Boże podwieszany sufut - pomieszczenie straci urok żyrandole wiszące, - odkuta cegła - zostawiona (zaimpregnowana) lub pomalowana na biało -dobre podłogi - decha lub ładne drewno ściany jasne, beż itd, lub panele do połowy ścienne jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7y6t5re
i stolarke stara zostawiac jak sie da.... i podloge w jodelke ulozyc... i piec kaflowy jak jest zostawic..... zadnych cudactw i dwoch poziomow:opo co?mieszkanie i tak jest duze... to nie kawalerka:O tak czy siak fotek z inspir nie posiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różniste aranżacje ma n-design w swojej galerii.. takie dość nowoczesne, ale może coś Ci przypadnie do gustu. zarówno na fejsie można poprzeglądać fotki jak i na stronie www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelmama
fajnym pomysłem może być połączenie stylu retro z nowoczesnością. czyli własnie piec kaflowy, stara stolarka, podłogę zostawić jeśli tylko się nadaje, a wszystko połączyć z nowoczesnymi meblami, coś takiego jak ma marmex. jest masa systemowych rozwiązań, które świetnie nadają się do dużych pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×