Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Striptiz facetów. Podniecające czy śmieszne?

Polecane posty

Gość zuuuska90
Mnie śmieszy i nie widzę w tym nic podniecającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łzy oczywiście nie ze wzruszenia....hahahah. A np dodatki do tego striptizu by coś zmieniły............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może właśnie w tych pokazach chodzi o śmiech i jako taka służy jako forma relaksu dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w większości przypadków żenada
mało który facet potrafi się ruszać te dziwaczne wygibasy i pozy są śmieszne facet myśli że jak ogoli klatę, założy dziwaczne wdzianko i zrobi kilka póz to jest seksy o wiele seksowniej wygląda normalnei ubrany facet, w tańcu jeśli potrafi tańczyć i ma poczucie rytmu a striptizerzy myślą że wystarczy sylweta kulturysty, solarium trochę oliwki i dziwaczne wygibasy kulturyści przeważnie nieładnie się poruszają bo zazwyczaj pakują zamiast uprawiać sporty, wtedy koordynacja ruchowa jest inna, a raczej jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wzruszenia uległy , bo mnie wzrusza jak facet biega na golasa wygląda jak siedem nieszczęśc i usiłuje robic jakieś "podniecające" miny , poprostu do łez się wzruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adswdq
meskie rozbieranki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to nie śmieszy
a napewno nie podnieca. RAczej obrzydza fakt, że obcy oblesny facet podczas wygibasów mógłby chcieć mnie dotykać -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
a co przymierzasz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy widziałam striptiz w wykonaniu wymuskanych, przesadnie wydepilowanych, lśniących od oliwki cip, które podawały się za facetów:O Ni to śmieszne, ni podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×