Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padagog resocjalizator

jak szukaliscie pracy w zawodzie?

Polecane posty

Gość padagog resocjalizator

pytam bo jestem na poczatku szukania pracy i chcialabym wiedziec jak inne osoby po takich studiach szukaly pracy?czy czekaliscie na oferty z urzedu pracy czy wysylaliscie cv do roznych szkol i instytucji nawet jak nie bylo naboru na okreslone stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Ja podłapałam pracę zaraz po praktykach. Pracodawca był zadowolony z mojej pracy i zaproponował mi umowę-zlecenie (byłam na 4tym roku). A potem druga praca sama się pojawiła. Kolega się mnie zapytał czy nie chcę spróbować, bo szukają kogoś o moich kwalifikacjach. Poszłam, przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagog resocjalizator
czy jest ktos jezszce kto moze sie podzielic doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Urząd pracy nie pomaga w szukaniu pracy. Przeglądaj ogłoszenia i wysyłaj setki CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagog resocjalizator
to ze nie pomaga juz zauwazylam bo juz przy rejestracji uslyszalam ze nie ma pieniedzy na staze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracę w zawodzie szukałem dość długo, ale udało mi się znaleźć i to dość fajną w Zakładach Mechanicznych Kzaimieruk, obecnie realizuję się zawodowo i zdobywam doświadczenie, dobry pieniądz z tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody marynarz
Na 3cim roku studiów firma sama przeprowadziła rekrutacje na uczelni, wzięli 22 osoby. Teraz w wieku 24 lat zarabiam 1800USD na stanowisku stażowy, bez żadnej odpowiedzialności. Powiem tyle,trzeba było się uczyć :) Wtedy to praca szika ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulinska24
Pracę w placówkach pedagogicznych łatwo znaleźć na stronach kuratoryjnych. Aktualnie w Warszawie bardzo brak nauczycieli i wychowawców. Tylko zwróćcie uwagę na to, że wg. nowego prawa oświatowego w szkołach publicznych nauczyciele zatrudniani są na podstawie karty nauczyciela a w szkołach prywatnych na odstawie prawa pracy. Poczytacie więcej na portalu portaloswiatowy.pl https://www.portaloswiatowy.pl/zatrudnianie-nauczycieli/zatrudnianie-nauczycieli-od-1-wrzesnia-2018-placowki-publiczne-15761.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozejrzyj się w okolicy. Brat mój nie szukał długo i zatrudnił się w Zakładach Mechanicznych Kazimieruk. Ja mam trochę gorzej ale nawjazniejsze dobre nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorski
robiłem kurs u Marka Madeja z oes kraków na prawo jazdy na autobusy i teraz pracuję w transporcie międzynarodowym. Bardzo przydają się rady Pana Marka. Pracę znalazłem dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal745

zrobiłem kat d w oes kraków. robiłem kurs u Marka Madeja na prawo jazdy na autobusy i teraz jerzdze w transporcie międzynarodowym. Bardzo przydają się rady Pana Marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ano

Ja po technikum pracowałem w kilku warsztatach aż trafiłem do Zakładów Mechanicznych Kazimieruk. Nie narzekam, bo warunki bardzo dobre i dużo można się nauczyć nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×