Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AgusiaJusiaNiunia

On sie chyba ze mna tylko bawi...sama niewiem

Polecane posty

Gość AgusiaJusiaNiunia

Niedawno mialam chlopaka jednak mimo tego taki jeden chlopak caly czas mi sie podobal. Moi rodzice prowadza wlasna hale sportowa i on przyjezdzal tam grac w tenisa. Gadamy od czasu do czasu na FB(nawet jak mialam chlopaka) tak ogolnie. Kiedys powiedzial mi moze pojdziemy na piwo, jednak chyba sobie jaja robil bo gdy mu to dyskretnie wypomnialam to oczywiscie udawal ze nie wie o co chodzi. Jak zerwalam z chlopakiem(nie z jeo powodu, poprsotu sie poklocilismy o pare rzeczy) to od razu kliknal "lubie to" na FB. Czesto jestem tam i nawet po tenisie nie zagada, no nic. Powie tylko czesc i czesc no i ewentualnie na tym FB popiszemy. Z tego co widze to niezle go dziewczyny ganiaja, ma pare takich fanek ktore go uwielbiaja. Raz udalo mi sie namowic go aby mnie podwiozl do sklepu..mialm po drodze jednak chyba nie zabradzo chcial bo mowil ze smierdzi bo jest spocony(po tenisie) itd wiec wydaje mi sie ze nie jest mna zainteresowany no ale od czasu do czasu daje dziwne sygnaly. Kolezanka mowi ze on sie tylko ze mna bawi i mnie podpuszcza...w sumie to moi rodzice bardzo duzo zarabiaja i nie jeden chlopak poszedlby ze man na randke. Chociaz po samochodzie widac ze rodzice musze miec rowniez sporo kasy wiec pewnie ma to w dupiee albo mysli ze jakas gupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×