Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stoppobieraczek

POBIERACZEK. INFORMACJE DLA NAIWNYCH

Polecane posty

Gość stoppobieraczek

witam serdecznie. Pewnie znajdzie się jeszcze wielu naiwnych którzy dostaną e-mail z wezwaniem do zapłaty od tego portalu. Chce wam przekazać pare przydatnych informacji bo wiem że jest wiele dyskusji na forach w tym temacie a mało praktycznych informacji. 1. Najlepiej szukać odpowiedzi na konkretne pytania pod numerem podanym na stronie http://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3404 lub pod podanym tam e-mailem. Pracownik informacji odpowiada w przeciągu 3 dni. 2. Wyślij do Pobieraczka emaila z odstąpieniem od umowy na podstawie art. 10 ust. 2 w związku z art. 9 ust. 3 ustawy z 2 marca 2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. To będzie twoje zabezpieczenie w przypadku wejścia na drogę sądową (co raczej nie powinno nastąpić). 3. jeżeli podałeś nieprawdziwe dane na twoim miejscu dalej nie dzieliłbym się prawdziwymi danymi z tym portalem. Pisz do nich jako ta osoba za którą sie podałeś. 4. Jeżeli pobieraczek wysyła ci dalej wezwania do zapłaty- zignoruj go. Pamiętaj! oni żerują na twoim strachu, a tak naprawde to oni powinni się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu też dostałam jakże przesympatyczną wiadomość od pobieraczka :D Na szczęście poczytałam na forum i machnęłam ręką. Do dziś nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiiii
ja tez juz ich olewam, dostałam mailem przedsądowne wezwanie do ,,dobrowolnej" wpłaty. mam to w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×