Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 007Bonia

Żel łagodzący podrażnienia - co polecacie?

Polecane posty

Gość 007Bonia

używa ktoś może żeli do higieny intymnej, takich, które łagodzą podrażnienia? możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakajka8383
Ja używam provag żelu bo on fajnie nawilża i pielęgnuje, łagodzi podrażnienia właśnie po stosunku a co najważniejsze chroni przed bakteriami i grzybami - kupiłam go głównie ze względu na tą ochronę przed grzybicą na basenie ale sprawdził się także jako nawilżacz przed stosunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejeczka123
Też używam provag żelu, przed każdym wyjściem na basen czy do sauny, w składzie ma kwas mlekowy dlatego chroni przed infekcjami. Po basenie również się nim smaruję ponieważ świetnie łagodzi podrażnienia po chlorze i uczucie pieczenie. Po stosunku na otarcia też go stosowałam, naprawdę szybko przyniósł mi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupię ten żel wreszcie bo same pozytywne opinie o nim piszecie :) w zeszłym m-cu brałam przez 10 dni provag kapsułki i na razie infekcje nie wracają. Ale czasami po stosunku czuje się niekonfortowo a w czasie nie zawsze odpowiednio "nawilżona". Więc biegnę do apteki w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja w zasadzie nie mam jakis strasznych podrażnień a tez stosuję provag żel tylko że zamiast płynu do higieny intymnej, mydło wysusza a płyny mi nie podchodzą.Grunt że nie wysusza i ma kwas mlekowy-to ponoc chroni przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Amber_Gold fajny nick :) A wracając do tematu, to tez stosuje provag żel, on własnie łagodzi wszelkie podrażnienia po seksie, po deplilacji, koi i nawilża. Nie napisałaś o jakie podrażnienia chodzi ale mam nadzieje, ze pomogłam choc troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwóch lat stosuję provag żelu, biorę go przeważnie na basen, odpowiada mi jego opakowanie z dozownikiem, jest bardzo higieniczne, myślę, że każdy w aptece może znaleźć coś dla siebie, jest tego typu środków coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
dziewczyny- a jak często stosujecie provag żel??? raz dziennie czy częściej? czy pytałyście może o to lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek24
Ja provag żelem smaruje się przeważnie raz dziennie po myciu. Jednak czasami częściej np. po basenie, w podróży, kiedy poczuje jakieś podrażnienie, no i oczywiście przed stosunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynna
przed stosunkiem??? tzn używasz provag żelu też jako "nawilżacza"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimka92
Hej wszystkim,jeżeli szukacie żelu na podrażnienia jak najbardziej mogę polecić żel Dapis.Efekty czuć od razu,skóra staję się łagodna bez pieczenia czy swędzenia,a opuchlizna w mgnieniu oka maleje.Najlepsze w tym żelu jest to że mogą go stosować tak dorośli jak i dzieci już po 1 roku.Na pewno przy kolejnych podrażnieniach ja i moja mała Oliweczka użyjemy tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja tez stosuje provag żel na wszelkiego rodzaju podrażnienia i to zarówno te po seksie jak i bardziej mechaniczne np po długiej i intensywnej jeździe na rowerze. Jako "nawilżacz" przed seksem tez sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×