Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asiooolka.

Mój chlopak mnie oszukuje

Polecane posty

Gość asiooolka.

Witam! Kompletnie nie wiem co robic... jestem z chlopakiem prawie 3 lata.Jak w kazdym zwiazku byly wzloty i upadki. kilka razy porzadnie zawiodlam sie na moim chlopaku (flirtowal z dziewczyna na facebooku i na korytarzu szkoly przez prawie 3 miesiace-dowiedzialam sie o tym calkiem przypadkiem przegladajac mu konto,wiele razy wychodzil na jakas impreze i dowiadywalam sie o tym od obcych osob po jakims tam dluzszym czasie..i tak tez bylo wczoraj.mielismy isc razem na impreze,bo od dluzszego czasu nie wychodzilismy nigdzie razem..ledwo co zdazylam wejsc do klubu podszedl znajomy z tekstem(no to ladnie sie bawil wczoraj Piotr) zglupialam calkowicie...spojrzalam tylko na chlopaka ,ktory pokiwal glowa,ze to prawda.wiem,ze to moze wygladac dziwnie,ze ja sie tak wkurzam jak on wychodzi na impreze.ale chodzi mi o to,ze ile razy by nie wychodzil to tyle razy poznawal jakies laski i je obmacywal.wracal kompletnie pijany do domu.nie wiem jak to sprawe rozwiazac..mam dosc jego znajomych,ktorzy non-stop go gdzies wyciagaja ( jako jedyny z tego towarzystwa jest w zwiazku)pisalam do nich,prosilam,ale to nic nie daje... nie chce z nim zrywac,ale potrzebuje konkretnej wskazowki jak ta sprawe zalatwic... z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×