Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie barbie

różowa kurtka - jaki kolor szalika i rękawiczkek do niej?

Polecane posty

Gość nie barbie

Hej Laski! Na tą zimę kupiłam sobie różową puchową kurtkę i nie mam zielonego pojęcia jaki kolor szalika i rękawiczek do niej dokupić... Róż nie jest taki typowy wściekły, barbiowaty :) tylko taki brudny, pastelowy. Buty, traperki kupiłam też w tym samym kolorze. Co radzicie? Chyba najbardziej pasowałby kolor biały, ale odpada... Nie chcę mieć szalika wiecznie upapranego od pudru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie barbie
Chyba najbardziej przemawia do mnie ten szary. Brązu nie lubię, czarny uwielbiam, ale wydaje mi się, że byłby za duży kontrast z różem. He he no wiem, jak to brzmi, ale to delikatny róż... taki przygaszony. Buty zimowe i tak w większości przykryte spodniami więc myślę, że będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjghjghjghjghjg
białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
ganat,fiolet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie barbie
Hm, no to teraz nie wiem już nic...tyle propozycji... Ale dzięki za rady, chyba pozostanę przy szarym. A do pani, która się zwie paninairo pytanie skąd złośliwość? Że róż? Masz coś do tego koloru? Nie podoba Ci się czy po prostu Ty źle w nim wyglądasz? Poza tym, rozumiem gdybym chciała chodzić cała na różowo, łącznie ze bluzką i spodniami... No, ale buty i kurtka... nie rozumiem. Uważasz pewnie że najlepiej ubierać się szaro-buro i nie rzucać się nikomu w oczy, żeby przypadkiem ktoś nie skomentował...chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×