Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Miałam/mam w każdym bądź razie dawno go nie widziałam.. yy do rzeczy ;-) kolegę który tylko r. słuchał swoją drogą to go uwielbiałam ,bardzo ciekawy człowiek;-) trochę się osłuchałam tego,mniej więcej orientuję się w klimatach. koks, coś właśnie w komentach na yt widziałam , wiesz dlaczego siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tomku by duzo opowiadać ;) jakieś 2 lata temu też go zapuszkowali.Odwiesili mu jakieś wyroki za kradzierze bodajże.Też się w swoim życiu w deelerke się bawił.A co do obecnej odsiadki to krążą słuchy,że napadł na jakiś na kantor w Warszawie,ale za tą informację nie ręczę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapytam tradycyjnie z ciekawości ;D które kawałki Ci najbardziej przypadły do gustu z drugiej tracklisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skazani Na Sukcezz - Od zawsze SZAD AKROBATA (Trzeci Wymiar) - KRĄG ZAUFANYCH Skazani Na Sukcezz ft. Honeys - Masz jedno życie Pih - Chłopaczyna Z Bloków JWP / Bez Cenzury - Tworzymy Historię - nie wiem kto tam zaciąga w ref ..ale robi to genialnie i go kocham za to ;-) Wszystkie fajne , nie wiem skąd ale znam Fenomen-a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem nie typową dziewczyną ,przynajmniej kiedyś tak słyszałam ;-) pewnie gdzieś, ktoś słuchał przy mnie bo znam melodię i tekst ale kompletnie go nie pamiętam wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz raczej mi chodziło o mocniejszy i szybszy beat z takim nawijaniem jak oni rapują, co do tekstu, ja raczej słucham bardziej wydźwięku muzyki pod który jest szybki rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
szybka samochodowa-siemaa co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
wiem który to,takich jak on kłade jednym strzałem na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×