Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjiki

Wy faceci z "małymi penisami" jesteście nienormalni jeśli

Polecane posty

Gość a ja mam malego
moze chodzi mu o to ze przestanie mu stawac? pewnie, kazdy sie zestarzeje i zbrzydnie, w zwiazku z tym wiazmy sie z grubaskami i brzydulami, a dziewczyny niech szukaja malofiutkowcow takich jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cipka xs, albo xxl? Popierdolilo was?? :D Tak sobie tłumaczcie, to ze macie malych :D Gdyby mnie ten z małym nie zostawił, to bym dalej z nim była, bo go kochalam, nadal coś czuje do niego. Ale mam porównanie do innych facetów i wiem, ze wole większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały one zawsze lecą na kasę duży kutas jest fajny, ale zakupy fajniejsze - punkt G jest na końcu słowa shoppinG :D satysfakcję masz taką, że to ty ją rżniesz a nie jakiś "obdarzony" niezdara życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHAMBAO
Ja akurat znam pare dziewczyn ktore maja ciasne cipki i same one przyznaly ze wola facetow z srednim rozmiarem czyli takim ok 15 - 16 cm. Wiec to jeste jakies pierdolenie ze kazda laska lubi wielkie kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta woli większych. Ja przedtem miałam 15 cm , potem 18 cm a teraz 22. 18 było okej, ale ten 15 to dla mnie za mało. Kobieta lubi czuć , ze jest "posuwana" a nie , że taki mały pierdek się w niej wierci, ja tak przynajmniej uważam. Tak jak faceci lubią duże biusty, ja lubie duże penisy. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam, pociesze Was , że mam mamy biust , więc mnie też czasami "urażacie " swoimi sugestiami na forum na temat biustu . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaAaaaaaaaaaaaaa
dzisiaj można sobie cos wstrzyknać ,i nie bedzie cie miec kompleksów, z doswiadczenia wiem że ci z małym sa do niczego, lcza sie 15-20 taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>WolnaNarzeczona nie zawsze staje a im większy tym trudniej go postawić "na twardo", zwłaszcza z czasem to co czujesz do nie centymetry a twardość, palca swojego nie czujesz? ;) flakiem ci nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszukujmy sie
Tak tak pocieszajcie się mężczyźni z małymi penisami hehe 10 cm w wzwodzie to tragedia i się nie oszukujmy. Od 15 cm w górę zaczyna się fajny penis. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
rainbow dick---mam kumpli bez kasy, ktorzy maja fajne dziewczyny, wiec gadasz glupoty. moze jestem jakims wyjatkiem ale nie mialbym satysfakcji z tego ze ja rzne a inny nie. moze to dziwne ale chcialbym zeby laska mnie pozadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
nie pocieszam sie, mam malego i jako jeden z nielicznych mowie prawde-maly fiut to zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
po co piszesz o flaku? to tak jak duze cycki-obwisną i co? i tak wiekszosc woli duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy ze sobą 2 lata, jeszcze nie było sytuacji żeby mu nie stanął. Wystarczy , że się całujemy, bądź szepnę mu do ucha coś podniecajacego np co chce żeby ze mną robił , a jego penis już chce wyjść ze spodni.. Kochamy się czasami nawet 3 razy dziennie i za każdyn razem jest taki twardy i taki duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>WolnaNarzeczona pewnie, że każda lubi poczuć się ostro zruchana, ale to jest kwestia twardości i techniki i wytrzymałości a nie ponadprzeciętnych rozmiarów (przeciętnie przypominam to ok. 13-5 długości i ok. 12-13 obwodu) pewnie, że wszyscy lubimy zdecydowane bodźce wzrokowe i że duży cyc i duży kutas są fajne, ale nie są wcale ważne w tym sensie, że jak są mniejsze to nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały a ile ty masz lat? twoi kumple i te laski? ;) chcialbyś, zeby kobieta cie pozadala? idź do psychologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoje zdanie , ja nie chciałabym mieć faceta z 15 cm ( już takiego miałam ) mniejszych sobie nawet nie wyobrażam , nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>WolnaNarzeczona a ile macie lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
mam 27. kumple tez cos kolo tego, niektorzy starsi, dziewczyny to samo. co jest dziwnego w tym ze chcialbym by kobieta mnie pozadala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały aha, zobaczysz jak się zaczniecie żenić - co się wtedy liczy, czego "laski pożadają" ;) a to jest życie, bo to co teraz to jest tylko "rozrywkowy" wstęp do życia ;) co jest dziwnego w tym, ze chcialbyś żeby kobieta ciebie pozadala? zapytaj psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>WolnaNarzeczona to super, cieszcie się sobą, bo nie zawsze tak będzie! :D i nie mam wcale na myśli starości, raczej całe życie, po tym KRÓTKIM okresie, w którym napompowanie 22 cm przychodzi facetowi naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
nie wybieram sie do psychologa, wiec jesli wiesz to mi powiedz. a z tym zenieniem sie to nie trafiles bo trzy pary juz sa zaobraczkowane, reszta narzeczenstwo, no i paru wiecznych singli ktorzy sie bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHAMBAO
Taki juz jest ten swiat gdzie liczy sie tyko kutas i kasa. Nie ma juz miejsca na prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, rainbow chyba zazdrość przez Ciebie przemawia. Moj facet jest wysoki , ma 187 i penisa 22 cm , więc takim samym obciązeniem jest dla niego ten penis jak dla faceta 170 i 15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>CHAMBAO kasa i kutas, w tej kolejności i zawsze tak było, nawet zanim z drzew poschodziliśmy - zasada SEX ZA MIĘSO miłość to osobny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak piszecie , ja kocham mojego męzczyznę :)) jak nikogona świecie, jest dla mnie najważniejszy, pierwsze pokochałam jego , a potem seks z nim i jego penisa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
no wiec czemu zaprzeczacie ze ten kutas ma byc duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały i myslisz, że w przypadku tych trzech par to kutas zrobil różnicę? że dziewczyny za kutasy wyszły?? :D kolesie niech lepiej zaczną zarabiać bo inaczej nic z tego nie będzie, wkrótce każdy się przekona, że bez grubego portfela swój wielki kutas może sobie wetknąć w dupę ;) co do kwestii psychologicznej - nie chcę ci robić tutaj psychoanalizy, to byłoby nieodpowiedzialne, ale poszukiwanie akceptacji u partnerki jest skazane na frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy cyberleń
Tzo mają zrobić posiadacze małych fiutków i tzytzków? Powiesić się?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHAMBAO
W dzisiejszym swiecie nie ma czasu na sprawy duchowe, tera liczy sie tylko materializm. Kasa wielkie kutasy cycki i dupy no i SEX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×