Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darisa20

600 kcal

Polecane posty

Ja jestem na 1000 kcal, dziś zjadłam 720... szczerze powiedziawszy początkowo zaczynałam z 700 kcal dziennie, ale uznałam że to głupie. Wytrzymywałam tydzień i miałam dość. Dlatego teraz jestem na diecie, która pozwoli mi się najeść i schudnąć bez efektu jojo. a zjadłam: jogurt naturalny z 2 jabłkami, pierś z kurczaka z sosem z pomidora, papryki i ziół, szklanka kaszy jaglanej i 2 gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokjj
To nie jest dieta tylko szkodliwa wyniszczająca głodówka, której następstwem jest spalenie mięśni i wielki efekt jojo. Już ci to na innym forum napisali, nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almknb
slyszalam z ebedac na lizceniu kalori , mozna zjesc wszystko, dosłownie ale trzeba to wliczyc w limit co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokjj
pozytywnenastawienie, odezwij się za arę miesięcy, jak te kilogramy ci wrócą z nawiązką, jak będą lecieć włosy, będziesz mieć zaburzenia hormonalne, zniszczoną skórę i paznokcie. W Oświęciumiu też od razu nie umierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 kcal? To jakiś żart. Przepraszam, nie będę powtarzać słów sprzeciwu, które bez trudu mozna odnaleźc na forach w topikach poświęconych tego typu głodówkom, ale muszę powiedzieć, że tego typu restrykcyjne diety trzeba dobrze przemyśleć. Wspaniale odtruwają organizm, to fakt, ale wątpię, by faktycznie można było na nich schudnąć. Głodujący ludzie tracą tez tłuszcz, łatwo się o tym przekonać, ale gdy stać nas na coś pysznego, jestemy wolni etc., to nie ma opcji, zeby się na coś nie skusić, gdy dopadnie nas wilczy głód... Polecam arty o zdrowym odchudzaniu na www.nazdrowiesposob.com. Poczytacie tez tam o głodówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×