Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaHaHaHa

Udawane orgzmy...

Polecane posty

Gość Naaaaaaaapalona
Czy robi cos zle? Nie watpie. Stara sie jak moze, wymysla rozne rzeczy a ja? jak jakis manekin... Nic... Chcialabym mu powiedziec o tym ale nie chce go zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
no niby sie staral, nie opieralismy sie na samym stosunku ale nie wiem co dalej... w sumie to ja tez unikam seksu :/ nie chce tak spedzic reszty swojego zycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z orgazmem u kobiet nie jest tak prosto jak u facetów:( zwłaszcza ten "prawdziwy", w środku:) znaczy pochwowy, bo łechtaczkowy to pewnie każda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
mój były uważał się za boga seksu,a był do niczego... jak teraz tak patrzę z perspektywy czasu to malo rzeczy które on robił sprawiało mi przyjemność.zwykle nie czułam nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
napalona - no wlasnie moj tez sie zawsze staral tylko nic z tego :o wiem jak sie czujesz, ja akurat bylam w momencie gdzie chcialam go spec. zranic, ale nie przynioslo to takie efektu do koncia wiec sprobowac warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Tez go unikam jak moge... Ale juz mam dosc powoli... Najbardziej boje sie ze wybuchne... Juz kilka razy przerwalismy a raczej on przerwal Nasz seks i zaczal pytac co sie dzieje, ze mam mu powiedziec i koniec... Widze ze chce zeby bylo jak najlepiej ale ja nie potrafie sie przelamac i mu powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
ja zaczynam watpic w ten pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkijskdlnv
to może nie za każdym razem ale co któryś powiedz mu ze nie skończylaś niestety, i wtedy spróbujcie nie wiem innej pozycji, albo niech cię dodatkowo jakoś pieści czy robi coś co sprawia ci przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
KaHaHaHa Tez zauwazylam ze nic nie czuje. Tylko prosze nie smiejcie sie z tego... Ale naprawde tak jest... Nawet nie czuje kiedy jest w srodku... Jest to moj pierwszy i jedyny mezczyzna... Moze dllatego? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny zapierdalacie z tym pisaniem, kończę pisać, wysyłam, patrze, a tu już za mną w ciągu sekundy 4 inne posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
nie to nie dlatego, moj jest drugi. w ogole nic nie czujecie? ja czuje tylko ze nie ma finalu zadnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Ale on wie ze ja nie skonczylam... Tylko widzisz, jak zaczynamy ja jestem napalona jak nie wiem, mokra i wszystko idealnie, ale jak juz idziemy o krok dalej to mi sie odechciewa bo nie czuje jak mi tam jezyczkiem robi czy palcem... A ja taka napalona czekam a tu nic nie czuc... Szlak moze czlowieka trafic... Nie zeby mial malego bo ja nawet jego palca czy jezyka nie czuje... I jak mu o tym powiedziec? Skrzywdze go tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Ale wiecie co dziewczyny, widze teraz ze nie jestem sama z takim podobnym problemem. I moze warto sie przelamac... Teraz widze ze nie jestem jakas jednostka... Czasami myslalam moze zeby sprobowac dluzszej gry wstepnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
mnie sie palca zdarza nie czuc jak jestem baaardzo napalona ale jak on wejdzie to zawsze poczuje... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Ja tez zauwazylam ze coraz bardziej jestem spieta i nie umiem sie skupic na przyjemnosci tylko ciagle mysle i mysle co zrobic zeby moze teraz bylo dobrze... Mzoe to dlatego ze nie jestem odprezona zrelaksowana tylko w czasie seksu zamartwiam sie myslac co by tu zrobic zebby bylo fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek.lat30
bardzo latwo jest sprawdzic czy kobieta ma orgazm pochwowy podczas orgazmu pochwowego czuje jak ciiipka kobiety pulsuje w srodku jak sie kurczy, jak zaciska i odpuszcza po drugie kobieta zaczyna wic sie, jeczec itd itp po trzecie wyjmuje na chwile, a kobieta szybko lapie peeenisa i wklada go do srodka, bo chce by podczas orgazmu on poruszal sie w srodku mnie sie nie da oszukac, ze jest brak orgazmu pochwowego, bo ja to czuje elegancko na peeenisie. moj rekord to 3 orgazmy pochwowe w przeciagu 20 min z kolezanka z pracy. jeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
ja tez sie spinam i tez zastanawiam, a gdzies czytalam ze wlasnie przez to niektore kobiety nie moga dojsc. a jak wyglada u Was gra wstepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
PIotr, co bys poradzil naszym partnerom, w czym tkwi tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Kurde dzisiaj jak maz wroci z pracy z nim rozmaiwam. Niech sie dzieje co chce... Jest tyle dziewczyn kobiet ktore maja taki problem. Teraz przeczytalam ten nowy temat, no masakra jakas... Czemu my mamy nie miec nic z seksu? Opowiem mu dzisiaj wszystko spokojnie. Nawet jak bedzie zmeczony, nie interesuje mnie to... Nie chce tak spedzic reszte zycia, tym bardziej ze kiedys mam urodzic mu dzieci i tkwic w takim zwiazku... Nie musze miec zawsze tego orgazmu ale chociaz czasami bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
Napalona - dokladnie! tak trzymaj! :) calkowita racja :) bede trzymac kciuki i daj znac jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Jutro dam Wam na pewno znac... Jestem tak zdecydowana na to rozmowe jak nigdy... Co to za sprawiedliwosc ze kolezanka z pracy 3 razy w ciagu 20 minut a ja zona nic??? Oj nie nie tak byc nie moze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
Akurat zaciskanie pochwy da się wyćwiczyć...:/ Bo ja to potrafię;) Mój poprzedni partner wiedział,że kiedyś udawałam i mimo,że z nim niczego nie udawałam twierdzil,że jednak to robiłam:P wy naprawdę nie jesteście w stanie odróżnić udawanego od nieudawanego orgazmu.z resztą ja przestudiowałam wszystkie możliwe artykuły na temat udawania i jestem a raczej byłam profesjonalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Ale wiecie cos... jest cos jeszcze... Od kilku tygodni zastanawiam sie czy to moze miec jakis zwiazek z tym w szystkim... Otoz chodzi o to ze w dziecinstwie bylam molestowana, moj maz oczywiscie nic nie wie. To jest moja tajemnica. Czy to moze wynikac z tego? Moze jest cos w mojej podswiadomosci jakas blokada? No i czy powinnam mu powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek.lat30
ttt57u7rrrrrrrrrr moja droga kolezanko orgazm pochwowy u kobiety pojawia sie w glowie psychologie studiuje latami sam w domu ludzie blagaja mnie bym zrobil jakis kurs, studia w tym kierunku i otworzyl gabinet a bede mial setki klientow zeby moja partnerka z ktora bede sie kochal miala orgazm pochwowy, buduje z nia relacje psychiczna dniami, tygodniami, miesiacami. mimo iz wiele kolezanek ze mna nie jest, to sie podkochuje we mnie, bo kochaja moj charakter i podejscie do kobiet zeby kobieta sie zrelaksowala, otworzyla, miala czysty umysl, to musi uwielbiac psychicznie faceta jedna mala klotnia i to co sie budowalo tygodniami juz sie psuje. ciekawostka jest fakt, ze wieloma kolezankami mialem taka super ekstra wspaniala relacje, ze kazda sie godzila na sex analny, a przeciez nigdy tego nie robila malo tego, czesc mi mowi, ze to jest super ekstra podniecajace, a jedna dostala orgazmu analnego psychika, psychika i jeszcze raz psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
hmmm mozliwe, ze ma jakis zwiazek, ze masz jakas traume, jesli rzeczywiscie tak jest, to tu powinien pomoc juz specjalista. Chociaz sam,a na poczatku powiedzialas ze jak zaczynaliscie to bylo wszystko ok? czy moze na tej przerwie doszlo do czego co Ci przypomnialo to wszystko? masz jakies wytlumaczenie na to? bo mnie sie wydaje, ze gdyby to byl glowny pomysl to na poczatku tez byloby zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_bill
Ja nigdy nie mialam orgazmu pochwowego. Zawsze udaje zeby nie wyjsc na odmienca. Ogolnie nie lubie seksu i moglabym go w ogole nie uprawiac, ale kocham mojego faceta i nie chce go stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaapalona
Jak nie bylo mnie 3 miesiace to spotkalam kilka razy tego z dziecinstwa... Wiec od razu wszystko bylo w mojej glowie... A teraz kilka tygodni temu mial czelnosc odezwac sie do mnie i poprosic mnie o pomoc finansowa... Ale nic mu nie odpowiedzialam bo sie boje, boje sie odmowic... Moj maz nic nie wie oczywiscie... Z reguly mam bardzo nie wyparzona buzie i pierwszy raz nie umialam dac odpowiedzi, nie umialam i nie umiem powiedziec nie. Wtedy zrozumialam ze ja sie go boje!!! Zawsze staralam sie nie myslec o tym ale po tym jak do mnie napisal z prosba o pomoc zrozumialam ze ja sie go boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
Ja po takim udawaniu mialam straszną blokadę:/ A z ostatnim moim facetem próbowałam analnego;) Bałam się trochę,nie chcialam zbytnio,ale nie naciskał,robił 3proby i za 3cim razem dopiero do tego doszło.może troszkę bolało na początku,ale jeśli ma się odpowiedniego mężczyznę w łóżku to seks analny nie jest bólem(!),a PRZYJEMNOŚCIĄ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt57u7rrrrrrrrrr
napalona, mysle, ze o tym tez powinnas powiedziec, dla wlasnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×