Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avangarda91

Czy to możliwe dzień po okresie?

Polecane posty

Gość Avangarda91

Dziewczyny pomocy.. Mam cykl 28dni. Jedyną sytuacją, w której mogłoby dość do zapłodnienia miała miejsce w 7 dniu cyklu, czyli dzień po okresie. Dziś spóźnia mi się okres już czwarty dzień. Bolą mnie sutki, są nabrzmiałe ( przed okresem bolały mnie całe piersi) teraz tak nie jest. Mam zawroty głowy, mdli mnie kilka razy na dzień i czesto sikam. Poza tym pobolewa mnie kręgosłup.Zauważyłam również, że powiekszyły mi się brodawki. Odczuwam lekki ból jakby na okres, ale Go nie ma. Strasznie wysypało mi twarz i dekolt... Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe jest calkiem
powiedzmy ze ten cykl mial być krótszy co sie moglo zadzyc i owulacje zamiast w 14 dniu miałaś miec w 12 lub 10 to pleminki żyją nawet do 7 dni. Nawet jakbyś miała mieć owulacje w terminie jest to mozliwe. Zrób test. U Ciebie 7 dzień cyklu to już poczatek dni plodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avangarda91
Kurcze, no ale wg moich obliczeń, to raczej od 10 dnia zaczynają się płodne dni, ale fakt faktem, że mam 21 lat i słyszałam, że w takim wieku cykle robią niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe jest calkiem
Taki przeciętny plemnik żyje sobie okolo 4 dni, ale niektóre mogą nawet 7 wiec nawet jeśli u ciebie wszystko bylo jak w zegarku (a mogło być przecież o 1 lub dwa dni wcześniej bo skąd to wiesz nigdy pewności nie ma) to i tak moglo dojść do zapłodnienia i sa bardzo duże szanse ze jesteś w ciąży. Bezpieczne dni są przed okresem a nie po nim przy tak krótkich i w miarę regularnych cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avangarda91
a czy którejś z Was zdarzyło się zajść dzień po okresie, czy to mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe jest calkiem
Owulacja wypada mniej więcej około 14 dni przed terminem następnej miesiączki, czyli u ciebie to jakiś 12,13,14,15 dzień cyklu. Tak dokładnie się nie da wyliczyć, trzeba zaobserwować. Jeśli kochałaś się w 7 dniu, a owulacje masz w 12 to wystarczy ze plemnik przetrwa te 5 dni co jest wielce prawdopodobne i dochodzi do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe jest calkiem
Mnie sie zdarzyło zajść 2 dni przed terminem miesiączki i też uważałam ze to nie realne, a jednak. Jeśli chodzi o o organizm ludzki to niczego nie można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avangarda91
no nieźle.. A czy mogłabyś mi napiać jakie objawy wystepuja na poczatku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avangarda91
Piersi mam większe, ale nie bolą.. Bolą tylko sutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaf
4 dni spóźnienia to najwyższy czas na test - powinien być wiarygodny a objawy pomze dawać ci psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×