Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agosia86

Jeszcze 11 dni

Polecane posty

Zostalo jeszcze 11 dni do terminu. To moja 3 ciaza a ja boje sie i przezywam jakby to bylo pierwszy raz... Ktora z was jeszcze rodzi w tym miesiacu? Czekam na wasze odpowiedzi na temat ostatnich dni przed terminem. Jakie odczucia mialyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radax76
Cześć, ja mam termin na 20.10.12r. Strasznie się boję, bo to moja pierwsza ciąża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radax76
Hej, przepraszam za nieobecność ;). To moja pierwsza ciąża, nie staram się na razie nic robić, czekam na objawy, a już czuję, że powoli zbliża się ten dzień :). Dosyć późno zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko, mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja ostatnie dni przez terminem modliłam się aby to już było, strachu zero, a jak zaczęły mi wody odchodzić to tak się cieszyłam że to już że szok:P Spoko dacie rade, nie długo będziecie miały kruszynkę na rękach i będziecie szczęśliwe że to już po. Ludzi mi mówili żebym cieszyła się ostatnimi dniami "spokoju", ale ja zdecydowanie wolałam czas połogu niż ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie... ja tez modle sie zeby to było juz.dwa razy przenosiłam ciaze i tym razem chciałabym urodzic troche szybciej. sprzatam jak szalona, chodze na spacery, seks codziennie po dwa razy ale nie czuje zebym cos przyspieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ja???
to teraz bedzie córka czy 3 syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ja???
qrde 26 lat i rok w rok dziecko, szału mozna dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ja???
to tak wszystko planowane czy wpadki?/? bo malo kto decyduje sie rodzic tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zawsze moja promotorka mówiła, to najlepiej zrobić dziecko zaraz po mgr czyli mieć około 24, 25 lat nie długo następne i później można iść na doktorat:) Ona tak zrobiła i twierdzi że to super rozwiązanie bo dzieci szybko dorosły a ona jest na tyle młoda że może spędzać czas z wnukami i na "starość" jest jej łatwiej, bo wtedy to ma się już mało siły i ze zdrowiem to różnie bywa. Jak się jest młodym to można wiele. Chyba jest w tym troszkę racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ja???
moze zle napisane nie czesto a w tak malych odstepach czasowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wytrwałości w trójce dzieci, ja bym nie dała rady. Mam jedno i jak na razie wystarczy. Ale zawsze marzyłam o trójce;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natkaaa. dzieki:) moze to jest troszeczke meczące ale jak patrze na tych moich szkrabów to tak sie ciesze ze ich mam ze szok. trzeciego juz nie moge sie doczekac!!! mogłabym zaczac rodzic nawet teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, podziwiam takie kobiety jak Ty, ja co prawda nie mogę zajść w ciążę ze względów zdrowotnych, ale bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci. Tak jak pisałam wcześniej zawsze marzyłam o trójce:) Życzę spokojnego, bezbolesnego i szybkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Małe odstępy czasowe ale to juz ostatnia ciąża wiec przeżyję. A pózniej.... Druga młodosc...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn lekarz powiedział mi że najlepiej po kilku latach. W ciąży dostałam zakrzepicy żył głębokich, niedawno zdjęli mnie z leków, ale lekarz powiedział że jest bardzo duże prawdopodobieństwo że mi się to wróci, bo są u mnie skłonności genetyczne. Miałam robione usg żył i mam niewydolność kilku żył w udach i koło kolan. Lekarz powiedział żebym odczekała jakiś czas i zanim zajdę w ciążę muszę przejść szereg badan, dostane zastrzyki i całą ciążę w zastrzykach 2 razy dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE to nie masz czego się bać, ja akurat myślę nad drugim dzieckiem, ale dopiero za jakieś 3 lata, teraz to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×