Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARINA913

3 tygodnie i 1 dzień po stosunku test z krwi beta przy nieregularnych cyklach

Polecane posty

Gość KARINA913

cześć/ Dokładnie 21 dni po stosunku zrobiłAM TEST CIĄŻOWY z krwi beta HCG który był negatywny wcześniej kilka dni po stosunku równiez wykonałam bete wynik negatywny beta nie wzrosła ani nie zmalała, czy test jest pewny przy nieregularnych cyklach? wczoraj powinnam dostać okres, a tu jego brak brzuch mnie nie boli nie zanosi sie raczej na okres jedynie piersi wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
zawsze miałam nieregularne cykle... i to nawet bardzo bo okres spóźniał mi się nawet miesiąc, jedynie przy tabletkach anty które brałam przez 3 msc był regularny ale za to bardzo skąpy... nie wiem co mam myslec od 2 msc nie biore tabletek... pierwszy okres po odtsawieniu dostałam po 33 dniach a dzis mija 34 i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
zawsze miałam nieregularne cykle... i to nawet bardzo bo okres spóźniał mi się nawet miesiąc, jedynie przy tabletkach anty które brałam przez 3 msc był regularny ale za to bardzo skąpy... nie wiem co mam myslec od 2 msc nie biore tabletek... pierwszy okres po odtsawieniu dostałam po 33 dniach a dzis mija 34 i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
błagam podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łulajjjj
A moze do zaplodnienia doszlo duzo pozniej i dlatego beta nic nie pokazala ja tak mialam na usg lekarz zobaczyl maluszka dopiero w 8 tyg a wczesniej nie bylo nic widac tylko pechezyk ale bardzo maly serduszko dopiero po 8 tyg ciazy zrob test z moczu normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betę robiłaś kilka dni po
stosunku? A niby w jakim celu wtedy? Skoro zrobiłaś teraz czyli w czasie ewentualnej spodziewanej miesiączki i negatywnie to na pewno w ciąży nie jesteś. A tak w ogóle, to czemu hormonów nie zbadasz jeśli masz takie nieregularne cykle? Co twój lekarz na to? A może po prostu zawsze miałaś długie cykle i taka twoja uroda. Ja na przykład miałam zawsze 33-39 dni i w ogóle się tym nie przejmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betę robiłaś kilka dni po
stosunku? A niby w jakim celu wtedy? Skoro zrobiłaś teraz czyli w czasie ewentualnej spodziewanej miesiączki i negatywnie to na pewno w ciąży nie jesteś. A tak w ogóle, to czemu hormonów nie zbadasz jeśli masz takie nieregularne cykle? Co twój lekarz na to? A może po prostu zawsze miałaś długie cykle i taka twoja uroda. Ja na przykład miałam zawsze 33-39 dni i w ogóle się tym nie przejmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki w macicy potrafią przetrwac do 6 dni.. test najlepiej zrobic tydzien albo dalej po stosunku.. jak nie jestes pewna to poprostu idź do lekarza na usg.. bo i z testani róznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycjsa jedynie w czym masz racje to to ze plemniki zyja pare dni w zalerznosci od warunkow w ciele kobiety. Tydzien po stosunku czesto dochodzi dopiero do zagniezdzenia zarodka w endometrium i od tego czasu zaczyna byc produkowane Hcg wiec JAK TYDZIEN PO STOSUNKU MA ROBIC JAKIKOLWIEK TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
pewnie powinnam zbadac hormony, mój lekarz na to że nic mi nie jest że to normalne ciagle powtarza żebym brała tabletki natykoncepcyjne wtedy okres się wyreguluje, jestem 7 msc po porodzie piersia karmiłam tylko przez 2 msc... Przed ciazą własnie miałam takie cykle rozregulowane, test z moczu robiłam w ten sam dzień co i test z krwi wynik negatywny. Powtórzę może jutro zwykły test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
No i myślałam że po 3 tygodniach to juz test beta jest wiarygodny:( . Czytałam gdzieś na stronie gdzie niby lekarze odpowiadaja na pytania że 10 dni po stosunku można już wykonac bete więc ją wykonałam. Ale nie byłam pewna i zrobiłam kolejna po 3 tyg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINA913
oby to nie była ciąża, tak na marginesie miałam jakieś 3 - 4 dni temu strasznie rozciagliwy sluz jak galareta (jakby płodny) a teraz dosłowie nie wiem co się dzieje jakby woda ze mnie leciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunkaa6
sluz rozciagliwy swiadczy o dniach niepłodnych a ten wodnisty to raczej owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×