Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyyyychotka

Smaczne i zdrowe zupy

Polecane posty

Gość pyyyyychotka

Macie jakieś sprawdzone przepisy na zupki? Moje dziecko to niejadek, ma 5l i jest na 3 centylu. Obecnie lekarz zalecił by poza zwykłym domowym obiadem robić zupu- krem ( jak najwięcej warzyw, mięsa) i podawać je nawet karmiąc byle zjadł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyychotka
Może macie jakieś pomysły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzynowa krem, seler korzeniowy z serem żółtym, krem z kalafiora, ziemniaczana kremowa, pomidorowa kremowa i wiele innych. Praktycznie każdą zupę możesz zamienić w krem. Znam ten ból bo u mnie to jest jedyny sposób żeby syn zjadł mięso, też średni jadek z niego jest, też na najniższych centylach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyychotka
Właśnie przegladam rózne przepisy w internecie... Mam z nim ogromny problem i co dziwne nie od urodzenia. Do roku był karmiony naturalnie+ zupki, paki pieczywo od 9miesiaca był naprawde pulchnym dzieckiem, a pózniej nagle taki szok. Przestał praktycznie jeśc ogrom badań on zdrowy a coraz chudszy. Teraz wyglada jakbym go głodziła, gdy był nieco młodszy i w bezradności kazałam mu zjeść np zupe kanapke etc to on jadł owszem ale tylkopo to by po zjedzeniu zwymiotować. Nie wiem już czy ktos też ma taki problem :o obecnie już nie wymiotuje po posiłkach ale zawsze musze stac i go pilnować by zjadł. Zjada na sniadanie 1 kanapke!! i to bez skórki bo nie lubi :o gdybym go nie pilnowała pewnie zjadłby pól :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko wymiotować nie wymiotowało, ale są dni, że praktycznie nic nie zje, jedną kromkę rano na śniadanie, albo pół kaszki, potem odrobinę zupy i tyle. Też do pewnego momentu jadł wszystko, a potem coraz mniej coraz mniej. Do tego jest wiecznie zanemizowany, co go wyciągnę z anemii to za jakiś czas znowu wraca. W przedszkolu coś tam podgania z jedzeniem, ale dalej bez rewelacji, trzeba go namawiać, licytować się o każdy kęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
teraz najlepsza sezonowa zupa krem to zupa z dyni z grzankami, pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #v e y i
A w czym problem? Ja mam 30 lat i tez jem na sniadanie 1 kanapke - mam taki zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie w tym że
Pisze iż jest na 3 centylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammłodaa
zavira Podzielisz się przepisem? :) I czy taka zupka może być podana 16mies dziecku bez alergi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assd
A może jakieś pasożyty załapał. Lamblie albo inne dziadowstwo. Też doktor rade dał, jak stara ciotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pychotka - znam taki jeden przypadek, chłopiec od urodzenia 'jadek", potem właśnie kryzys, wymioty po posiłkach, praktycznie codziennie, niestety okazało się, że to na tle psychicznym - tak jego organizm reaguje na stres związany z pojawieniem się młodszej siostry na świecie - to niewiele Ci pomoże pewnie, ale warto sprawdzić z każdej strony. Tutaj akurat zawinili rodzice, adorując młodsze baby i skupiając całą uwagę i przelewając całą miłóść na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×