Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bawićsię:-)

Pokaz STOMP

Polecane posty

Gość Bawićsię:-)

Czy słyszeliście kiedyś o tej grupie było głośno w polsce. Grali oni takie pokazy na wszystkim co się da kosze na śmieci i wychodzi z tego podobno niezłe widowisko.. No właśnie był ktoś na takim? Warto się wybrać? To jakaś krótsza wersja zajawki którą znalazłam: STOMP to największy kasowy sukces w historii Broadwayu oraz sensacja teatralna w skali światowej! Grupa grająca na wszystkim - od zapalniczek Zippo aż po kosze na śmieci - wiele lat temu zawładnęła sercami publiczności i po dziś dzień cieszy się niesłabnącą popularnością. Artyści znani z improwizacji i odważnych eksperymentów muzycznych tworzą jedyne w swoim rodzaju widowisko, które bawi, śmieszy i inspiruje. Nie dziwi więc fakt, że kalendarz zespołu wypełniony jest występami w każym zakątku globu, na koncie grupy pojawiają się kolejne nagrody, a prasa nie szczędzi im pochwał, nazywając projekt STOMP „hitem wszechczasów. W listopadzie, po 3 latach przerwy, zespół ponownie zawita do Polski ich szalone popisy będziemy mogli podziwiać w Bydgoszczy, Warszawie, Zabrzu i Łodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabrz
Mam jeden ulubiony kawałek chyba z pokazu na Broadwayu http://www.youtube.com/watch?v=XXD76CSpfc0 Pokazuje jak kreatwynym można być w kuchni. Fajnie że odwiedzają oprócz dużych miast te mniejsze jak Bydgoszcz, czy Zabrze do tego ostatniego właśnie ja się wybieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×