Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Queen of your heart

Najskuteczniejszy środek na usunięcie osadu z kabiny prysznicowej?

Polecane posty

Gość Aga321
Sprzedam wam moj patent wymyślony przez siebie . Nieskromnie przyznam iż uważam , ze jest rewelacyjny . Dajemy na oko 1/4 butelki octu 3 łyżeczki soli 3 łyżeczki sody Łyżka płynu do mycia naczyń. W czym tkwi tajemnica , a mianowicie w płynie do mycia naczyń . Wszystkie składniki wlewamy/ wsypujemy do wysokiej butelki po płynie do naczyń , z łamanym dziubkiem , który można podnieść do góry . Takie butelki ma np. firma pur , ja przynajmniej akurat takiej używam .( jest wygodna w nakładaniu) Wracając do tematu . Wszystko wlewamy i wsypujemy , idziemy z tym pod prysznic i energicznie mieszamy . W butelce zrobi się duźe podciśnienie i zacznie nam wylatywać gęsta piana . Pianą pokrywamy od góry szyby . Na początku piana fajnie przylega , a pózniej robi się półpłynna , ale dobrze przylegającą do szyby. Dzięki temu ocet , soda , sól nie spływają za szybko i ładnie działają . Po 10 minutach raz przecieramy gąbką szybę , spłukujemy , do wysuszenia szyb można użyć karchera wv50 jak ktos posiada . W ten oto sposob po 10 minutach mamy czysta kabine bez szorowania . Szczerze polecam Dajcie znać jak wypróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen09223
Mój wątek ale zapomniałam hasła do konta.Moja kabina wygląda praktycznie jak ta http://www.mazurspa.com/galerie/k/kabina-prysznicowa-mo-18_371.jpg Od tamtej pory co pisałam wypróbowałam 3 specyfiki: -Frosch zielony płyn z rysunkiem żaby (winogronowy), - W5 Power Cliner -dziś Cilt bang fioletowy z pomarańczowym korkiem (pisze że brud i kamień usuwa). I napiszę szczerze , że dla mnie wszystkie trzy są równie beznadziejne.Nadal nie znalazłam płynu który by doczyścił kamień (czy też krople z wody) na szybach ;x Myślałam , że właśnie cilit bang będzie strzałem w dziesiątkę tak reklamują i pisze że turbo power.Szorowałam dziś kabinę gąbeczką tą chropowatą stroną...I czekałam na rezultat po wyschnięciu chociaż już po spłukaniu widziałam że niewiele to pomogło.A po wyschnięciu nadal są brzydkie smugi. Pokładałam w cilicie wielkie nadzieje i się wielce rozczarowałam. Dziś jak wklepałam na necie wyskoczyła mi reklama dwóch droższych płynów. -Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych CLEARGLASS IRIDUM (cena ok 52 złote) i Płyn do mycia kabin prysznicowych 800 ml Attitude (cena w granicy 30 złotych) Stosowała któraś z was?? Chciałabym zapytać zanim znów kupię kolejny szajs ;x Chociaż myślę że skoro wyższa cena to mogą być coś więcej warte...Jednak sporo z was zachwalało też i W5 i ten frosch , nie wiem widocznie macie inne kabiny z moją sobie nie poradziły ;x W sumie widzę że ten za 52 można kupić w Leroy Merlin...Kiedyś też był duży kłopot u nas z grzybem na ścianie na suficie próbowało się różności.Aż brat w Leroy albo Brico (nie wiem już w którym kupił dobry płyn który sprawił że grzyb który był tyle lat na ścianie zniknął bez śladu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ CO TO ZA PLYN NA GRZYBA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
750 ml za 7,60 zł tyle płace za preparat do kabin prysznicowych.J a myje raz na 2 tygodnie,ale TYLKO TYM PŁYNEM/ wg instrukcji/ .Tworzy się taka powłoka do której brud i mydło tak łatwo nie przylega i wtedy wystarczy spłukać kabinę.Kiedyś można było kupic ten preparat tylko w specjalistycznych sklepach i dużo kosztował.Podobny preparat mam do kafli i fug .DO tego sklepu trzeba się zalogować - za darmo. jakby co to proszę pisać do n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba tam naszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaKola
dla mnie preparaty Voigt spełniają się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet, kwasek cytrynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka345345434

Chyba najlepiej zwalczyć przyczynę czyli twardą wodę. Warto zainwestować w zmiękczacz wody, mozesz poczytać o nim na zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×