Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

En_ya

Skutki odstawienia tabletek anty

Polecane posty

Witam. Chciałabym porozmawiać z bardziej doświadczonymi w tej kwestii. Stosowałam tabletki przez pełne 3 m-ce i przerwałam po 5 tabletkach 4-tego opakowania. Musiałam tak zrobić ze względów zdrowotnych, ale póki co bez konsultacji z lekarzem. Wiem, że można przerwać branie tabletek w dowolnym momencie, ale trochę się obawiam jak organizm zareaguje. Piszcie jak to było u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Ci sie troche za przeproszeniem za okreslenie z okresem"popieprzyc",ja nigdy nie przerywalam w ten sposob ale slyszalam od kolezanek ze nie bylo wesolo( plamienia,przesuniecia okresu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
nie wiem jak można robić góvno ze swojego organizmu tylko dlatego żeby facet mógł sobie poruchać , pojeździć na pipie :O dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie miałam wyboru, musiałam nagle przerwać. Narazie mam krwawienie tak jakby z odstawienia, chociaż brzuch mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję takiego życia pomarańczo, co nie tłumaczy plucia jadem na tych, którzy mają bardziej udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
rzecz w tym że po co wogóle zaczęłas brać ten szajs i narażac swój organizm na rozregulowanie hormonalne, od brania tych tabletek kobiety po 50 tce umierają na raka , brzydko się starzeją , pogarszają zdrowie tabletki anty niszczą organizm i kobieta truje się tylko po to żeby facetowi było dobrze i miał dobry orgazm okropność:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
ooo tak, na pewno masz lepsze życie bo facet umoczy kutasa i czujesz się lepsza ode mnie dzięki temu tylko pogratulować sensu twojego istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza się czuję dlatego, że nie ubliżam innym, nawet jeśli to tylko wpis na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
Autorko ja przerywałam kilka razy przyjnowanie tabletek w trakcie opakowania. Co prawda okres później miałam w miarę regularnie przez co byłam w szkoku ale po 30dniach od odstawienia za każdym razem dostawałam okresu. Być może to u mnie tylko przebiegało tak pomyślnie, ale w każdym razie nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka_kasienka- pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że u mnie też tak będzie bezproblemowo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×