Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematos

Mamuśki, spełniłybyście takie swoje marzenie???

Polecane posty

Gość dylematos

Lubię pewnego aktora. Filmy z nim umilały mi 2 lata temu długie zimowe popołudnia, kiedy to dzieci drzemały a ja sobie oglądałam zawinieta w ciepły kocyk, z herbata w ręce, wszystko co znalazłam z nim w roli głównej. Nie jest to polski aktor. Wczoraj dowiedziałam się, że będzie dawał cykl przedstawień w londyńskim teatrze na wiosnę. Wpadłam na pomysł, by z cała rodzinką poleciec do Londynu, na kilka dni, zwiedzić miasto i przy okazji zobaczyć swojego idola. No ale wszelkie rezerwacje, zwlaszcza biletów na przedstawienia, trzeba by dokonac juz teraz. Dzieci maja 4 i 6 lat, myślicie, ze nie zanudza się w Londynie??? Pewnie zamiast na taka wyprawe,lepiej je na jakas Krete wywieźc, co? Kto z Was jest/był w Londynie, jest tam coś ciekawego dla takich dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaaaaaaaa
Ja bym je zabrała do Londynu :) One na Krety i inne Łasice się jeszcze najeżdżą w swoim życiu :) A Ty możesz już nie mieć okazji zobaczenia na żywo swojego idola ;) Nie można calusieńkiego zycia ustawiać pod dzieci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na odpowiedź
a co ciekawego w krecie dla 6 latka....w mieście super można zorganizować czas dla dzieciaków, tym bardziej w Londynie. jedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematos
Marzycielko, Twój wpis jeszcze bardziej mnie nakręcił :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaaaaaaa
a ktory to aktor: Collin Firth, czy Hugh Grant:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaaaaaaaa
a widzisz autorko bo ja uważam, ze w zyciu trzeba się nakręcać pozytywnie i swoje marzenia spełniać ;) Lepiej żałować tego czego się zrobiło niż tego co się nie zrobiło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera baba
Co to za aktor pytamy sie:p czy to nie ty pisalas ostatnio ze masz beznadzejnego meza bo nie jest podobny do jakiegos aktora z serialu? Ile masz lat? Nie uwazasz ze to troche dziecinne? Tak fascynowac sie moga nastolatki ale na litosc, nie dorosle kobiety, zony, matki!!! Wedlug mnie glupia jestes i tyle. Ale jesli koniecznie chcesz leciec do londynu to nie zapomnij przy okazji zabrac dzieci do legolandu, wowczas wszyscy beda szczesliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematos
Szczera babo... głupia to ty jestes i tyle... uwazasz, ze jak juz dalas sie zaplodnić i masz komu prac skarpetki, to nie masz prawa do pasji... twoje żałosne życie, Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera baba - ja mam paru idoli muzycznych, część z nich jeszcze nawet zywych, staram się wyrwać na ich koncerty jak się da; mam jednego autora, który bardzo wiele znaczył w moim życiu i jak tylko uda mi się podróżować tam, gdzie mieszkał to staram sie chociaż rzucić okiem na to miejsce... to też jest dziecinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera baba
Tak, uwazam, ze to dziecinne:D wielka mi pasja... Ogladac serial z kubkiem herbaty i wzdychac do aktora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematos
:-D rozśmieszylas mnie... nie wzdychałam i nie wzdycham do człowieka. a kubek herbaty i kocyk w ponure zimowe dni to jest to, co tygryski bardzo lubia. Mam fajne wspomnienia z tamtych dni, interesuje się filmem generalnie, twórczoscia wielu rezyserów i dorobkiem wielu aktorów. I X. jest jedną z takich osób. To bardzo mądry człowiek, chciałabym spotkac go na żywo i pogadać. I przekazac, ze równiez w Polsce sa ludzie, którzy lubia oglądac go na ekranie. A ty sama wystawilas swiadectwo o sobie- nie znasz mnie, a w pierwszym poscie wyzwalas od glupich. Widac, ze jestes smutna, ograniczona osoba, bez polotu i zainteresowan, gdyby bylo inaczej, rozumialabys zainteresowania innych. Zal.pl :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
jedz,lec i korzystaj:-) ja ubostwiam muze Jeffa Buckley'a.ale nim udalo mi sie do Usa doleciec,to chlopak zginal.i nigdy go na zywo nie uslysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×