Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ana Bydgoszcz

Niech każy na forum erotycznym się przedstawi ( opowie coś o sobie)!

Polecane posty

Moje dane w miarę moge je podać ale nie wszystko. Imię: Anna Drugie imię: Ewa Trzecie imię ( z bierzmowania ): Paulina Nazwisko: zatajone ( ale niemieckie nie polskie ) Miejsce urodzenia: Drawsko Pomorskie ( województwo zachodniopomorskie ) Obecne miejsce zamieszkania: Bydgoszcz ( województwo kujawsko - pomorskie ) Data urodzenia: 12 grudnia 1988 Zainteresowania: języki obce , podróże , sztuka kulinarna i aktorstwo Po jaką cholerę jestem na forum kafe: z nudów , aby poznać ciekawych ludzi , czasem się tu pośmiać Stan cywilny: panna ( od prawie 2 miesięcy niestety zajęta ) MOZECIE MI TU ZADAWAC PYTANIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półka pozioma płaszczyzna umieszczona w szafie, przymocowana do ściany lub pod stołem czy stolikiem przeznaczona do układania na niej różnego rodzaju przedmiotów takich jak książki, naczynia, czy ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k. wiem ze ci nie dobrze jest to moze wyrzykaj się to ci ulży ......... fakt rąbnięta jestem ............. a tematy sobie zakładam jakie chce i tak mnie nikt tu nie zna ha ha ........ a te dane co tu podaje są gówna warte więc ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze na półce mozna układać jpg pauek panów z kafeteria tak więc panowie. Niewstydzcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilem sie w Kozim padole,ojciec z zawodu saper to tez jestem niewypalem, matka hmmm matki chyba nie bylo, interesuje sie kafe oraz forum dla prawiczkow. Uwielbiam podczymywac nogi kredensu choc to podobno bez sensu. Mieszkam na Ul.skretynialej 7 w Bambrejewie, mam na imie Izydor Zygmunt Nierobek. Ksywa Hajzer.Do szkoly nie chodzilem bo od zawsze mi mowiono,ze wszystkie rozumy pozjadalem wiec po co?Moje teksty sa tak zabawne jak karola szczasburgera familijne zarty. Dziekuje,pozdrawiam,amen :-D :-D Anabella🖐️ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecona lasko
jak sie z kims na privie gada to wszedzie sie go pozna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładki
Po twoim nicku naprawdę trudno się domyślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każy na forum
Witam, Jestem każy na forum. Urodziłem się, czego większość ludzi żałuje. Ja też żałuję. Mieszkam. Pracuję. I to chyba tyle o mnie na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×