Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjshqioqwqo

Uwazajcie na ,,potrzbujących" z ogłoszeń w necie

Polecane posty

Gość jhjshqioqwqo

kilka przykladow tych jakże bardzo potrzebujących ludzi : 1). Babka napisała w ogłoszeniu , ze ma 3 dzieci , ze na chleb im ledwo wystarczy i ze prosi o ubrania , przybory szkolne i jedzenie . No to odpisuje ze mam do oddania spory worek ubranek dla jej dzieci i jakis tam bucikow do biegania po domu i ze moge jej dowieźć do domu te rzeczy by nie musiala jezdzic ( jestesmy z tego samego miasta) . W odpowiedzi dostaje : dziekuje ale wole przelew na konto bym mogla sama kupic dzieciom co nam potrzeba. 2). Inna potrzebujaca przyjmie pampersy i mleko dla dziecka oraz ciuchy to pisze o ciuchach + o mleku ze mam cala puszke nr 1 po dziecku i moge jej oddac a ta : czy mam jakies zdjecie i gdzie mozna te ubrania wczesniej obejrzec ??? To w koncu potrzebuje czy wybrzydza ??? Jak chce cos wybierac moze isc do sklepu a nie prosic ludzi a ludzie marnuja swoj czas? Ale finalnie i tak nie chciala jechac nawet po mleko bo jej 5 przystankow tramwajem to za daleko. TO JEST JAKAS MASAKRA na 10 ogloszen moze 1 osoba jest faktycznie potrzebujaca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja pomagam
ludziom faktycznie potrzebujacym, ktorych znam, nie wspieram zadnych fundacji itd., bo tak serio nie wiem na jakie cele sa wydawane tam pieniadze,a potrzebujace z neta to juz w ogole smiech na sali, w przeciagu kilku lat trafilam poki co na dwie faktycznie w nieciekawej sytuacji, a reszta kompletna sciema i branie na litosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjshqioqwqo
a tych ogloszen co chwile mase. To są cwaniaki i naciagacze po co za cos placic jak ktos glupi odda za darmo ??? Nie raz widze ze ludzie sie skarża na tych potrzebujacych pseudo:) Ja niestety nie znam nikogo kto faktycznie by potrzebowal a szkoda .. I chyba zrobie jak i ty i wystawie wszystko od 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojeju
ja też wystawiam na allegro ale paki i zawsze zejdzie i zawsze za ponad 150zł a za t+e pieniądze kupuję dalej ciuszki większe albo cos innego dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaagagda
dlatego ja wożę karmę do schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyzej
Jeśli chodzi o karmę to nacinaj ją u góry, znajoma która pracuje w schronisku mówi, że schronisko te darowizny w postaci karmy sprzedaje a kupuje najtańszą karmę, wiec jak po raz kolejny była zbiórka u syna w szkole ja kupilam karmę ale przesypałam do jednorazówek. Wszędzie znajdą się oszuści, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×