Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariusz19833333

TELEFONICZNE wypowiedzenie umowy zlecenia

Polecane posty

Gość mariusz19833333

umowe wypowiedzialem tego samego dnia, w ktorym ja zawarlem...podpisalem w poniedzialek a tydzien probny mialem zaczac za 2 dni, czyli w srode. W poniedzialek, kilka godz po podpisaniu owej umowy dostalem propozycje pracy w innym miescie i dlatego od razu telefonicznie zerwalem umowe zawarta rano (na drugi dzien od razu pojechalem do tego drugiego miasta na rozmowe kwalifikacyjną) Po kilki dniach otrzymalem telefon, ze musze do tej firmy przyniesc wypowiedzenie umowy, ale czy musze to robic??? Telefonicznie wypowiedzialem umowe przed jej rozpoczeciem. Nie usmiecha mi sie wracac do tej firmy z papierkiem wypowiedzenia, bo to ponad 200 km, no i juz od poniedzialku zaczynam nowa prace, wiec nawet nie mam na to czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszło mi do głowy w
wyslij listem poleconym i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz19833333
ale chyba potrzebuje przy takim wypowiedzeniu tez podpisu tej drugiej strony ;/ nie sadze,zeby mi odeslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lalala..
wyślij za potwierdzeniem odbioru będą musieli pokwitowac odbiór a żółta karteczka wróci do Ciebie ... a na przyszlośc: jak coś podpisujesz "głąbie" to musisz wypowiedziec na piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfyhnikumnujhb
wystarczy email i potwierdzenie otrzymania i przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×