Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONLY YOU :P:P:P

I pomyśleć.....

Polecane posty

Gość ONLY YOU :P:P:P

I pomyśleć , że jakaś kobieta teraz rodzi i jęczy z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredulkaaa....
a ja im współczuje mam jedno dziecko i gdy widzę kobiete w ciaży to niesmacznie się czuję , brzydkie to grube z rozstępami , jęczące wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
a ty wredulka pewnie piękna, jędrna i bez skazy ja pierdole, co za pustostan:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Tomusia
a ja im wspolczuje tego bolu..rodzilam 5 tyg temu..a ciaza to piekny stan..i nie mam rozstepow, i mialam tylko brzuszek;) Mimo wspominam ciaze..porod gorzej ale dla takiego Serducha warto pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredulkaaa....
nie nie jestem piękna właśnie przez ciąże zostało mi kilka rozstępów, szczupła owszem jestem ale jak przypomne sobie jak się czułam w ciąże wymioty , zawroty głowy i poród, połóg, zmiany nastroju, załamanie po porodzie to tylko tym kobieta można szczerze współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
tylko ze ty nikomu nie wspolczujesz, tylko najzwyczajniej w swiecie obrazasz:O ale coz, pustaki twojego pokroju i tak nic nie rozumieja z otaczajacego swiata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredulkaaa....
oj widać ze panienka w ciazy i wielce urażona ;p własnie o to chodzi te nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
dziewczynko, w ciazy to ja bylam jakies 3 lata temu ale nie pozwole zebys sobie szafowala takimi prymitywnymi tekstami i obrazala inne dziewczyny tylko dlatego ze ci sie cos uroilo w pustej lepetynie idz spac lepiej bo sie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdy widzę kobiete w ciaży to niesmacznie się czuję , brzydkie to grube z rozstępami , jęczące wkurzające " rece mi opadły kobieta, ktora sama byla w ciązy pisze o innej cięzarnej taki tekst brzydkie to???????????????????????? a co to jest jakis przedmiot do cholery? rzecz???? niesmacznie to ja sie czuje jak czytam takie teksty prymitywnego babona zazdroszczacego innym wokol wszystkiego lecz sie frustratko bo tym jadem zatrujesz niedlugo cale swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na sali...
A ja mysle, ze ta cala Wredulkaaa nie ma zadnego dziecka, niespelniona staraczka z niepłodnym sluzikiem:D:Dbuahahahahhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×