Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fankafana

maszyna pętelkuje

Polecane posty

czy ktoś wie dlaczego pętelkuje mi maszyna do szycia? nigdy wcześniej tego nie miałam. może rozregulowałam ją szukając przyczyny i już pogubiłam się. mam łucznik 814 lub 884. może kupuję niewłaściwe bębenki? mam półokrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnm,.fghjk
Masz dobrze nawleczone nici? Ja miałam tak jak z drugiej strony na bębenku nić szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototakiktototaki
a to zależy z której strony materiału pętelkuje może powinnaś podkręcić śrubkę w bębenku -jak to już ktoś napisał może w naprężaczu idzie zbyt luzno, wtedy naprężacz musisz trochę podkręcić może być też nitka zle dopasowana do igły numerami-nitka zbyt cienka w stosunku do igły lub też igła jest zle zalozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za rady. dzisiaj ponownie wezmę się za szycie i wypróbuje to wszystko. Tylko, że ja już od ponad roku mam te problemy i wszystkie możliwe pokretła przeleciałam tam i z powrotem łącznie ze zdjęciem obudowy /aby zobaczyc mechanizm działania/ i naoliwieniem. Szyje od 20 lat i dopiero teraz mam takie problemy. Nici zawsze mam takie same ale też wzięłam to pod uwage. śrubki też podkręcałam. Chciałam zanieść ją do mechanika ale jak pomyślę, że on jednym ruchem coś naprawi i skasuje za to ponad 100 zł to mnie szlag trafi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
...." że on jednym ruchem coś naprawi i skasuje za to ponad 100 zł to mnie szlag trafi " Az tak dużo nie biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×