Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danana

ukladam se sciezke kariery

Polecane posty

tak jak w temcie, stwierdzilam ze najwyzszy czas dokladnie, z detalami opisac co chce robic w zyciu i czego oczekuje od mojego przyszlego wyksztalcenia. obecnie jestem na 2roku anglistyki spec. biznes, znam komunikatywny hiszpanski i japonski. zdaje sobie sprawe z tego ze po studiach z praca bedzie ciezko, tym bardziej ze teraz tych anglistów jak grzybów po deszczu. a bede sie bronic rekami i nogami przed jakimkolwiek szkolnictwem(!!!!). i teraz tak, mam dwa pomysły. albo wkrece sie do pracy w biurze jako asystentka, sekretarka czy podawajka kawy, jak kto woli, albo pójdę w grafikę komputerową, ktora ni w ząb wiaze sie z moimi obecnymi studiami. do pracy w biurze innej niz mycie podług potrzebne są min 2 języki obce, znam angielski i... no wlasnie -musialabym bardzo przylozyc sie do hiszpana lub japońskiego, najlepiej jeszcze ukonczyc jakis dodatkowy kurs jesli chodzi o prace w biurze. druga opcja jest o tyle 'prostsza' ze moglabym ukonczyc kurs grafiki komputerowej, ktora się przysłowiowo jaram. teraz moje pytanie (UFF) czy mam jakiekolwiek szanse w 'przemysle' graficznym z wyksztalceniem nie-artystycznym? i czy jest w ogole sens zbaczac ze sciezki wybranych studiow, o ktorych zawsze marzylam, a ktore pewnie pojda w zapomnienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq w pomarańczy
masz szanse ..kumpel robi grafike a jest po kulturoznawstiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz japoński i
hiszpański, a se nie znasz j.polskiego? :) życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfhhgjh
ojoj jaka poliglotka, moglas jeszcze dodac, że języki te znasz na poziomie A1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nom to jest zajebiste miejsce
Na ukladanie se sciezki kariery :) Tak jak ktos wczesniej powiedzial, mozesz znalezc prace nawet jesli twoje wyksztacenie nie jest z nia zwiazane jesli a) masz znajomosci, b) spodobasz sie pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×