Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co lepsze....

Wyobraźcie sobie, że nie macie pracy a oszczędności się kończą, co robicie

Polecane posty

Gość co lepsze....

I jeśli jesteście kobietą to co robicie: popełniacie samobójstwo czy zostajecie prostytutką, szukacie sponsora? Śmierć czy prostytucja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy78czesto to jedyna obcja
sprzatanie domu babci rozdawanie ulotek opiek anad dzieckiem cokolwiek a jak ladna i bezpruderyjna to sponsoring - debet w banku pozyczka wyjazd za granice przez agencjie do kopania ziemniakow nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
chyba bym się do rzeki rzuciła i tak zrobię w czwartek jak umowy nie dostane :( prostytucja w innym mieście też by wchodziła, do pracy za granice bm nie pojechała bo mam szkołę :( I bym dalej wysyłała CV i PUP jeszcze jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy78czesto to jedyna obcja
co ci zpup? i z e szkoly??? pzrepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Powiatowy Urzad Pracy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
a z prostytucji i wisielca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngf nv ukig
ja tak mam i wlasnie jestem zmuszonajezdzic do pracy za granice w up nawet nie bylam bo u nas tu gdzie ja mieszkam nie ma pracy , kiedys mieszkalam w duzym miescie , praca byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to cooooo
kradnę i zwalam na rząd, że ciężko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w tej sytuacji przestał się wydurniać i wziąłbym się za robotę. Pracy za baaardzo godne pieniądze w Polsce jest full i mówienie że nie idzie zarobić i ciężko się żyje jest niczym innym jak usprawiedliwieniem własnego lenistwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39k6h4d4d
inny pomysł: iść do pierwszego lepszego supermarketu, nakraść się, przy wyjściu cię złapią, idziesz do więzienia i siedzisz kilka lat i o nic nie musisz się martwić, co myślicie? ale to wersja dla osoby bez rodziny, bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) ...
" Pracy za baaardzo godne pieniądze w Polsce jest full " wymień te prace tak przynajmniej ze 3 lub 4 takie zajęcia wysokodochodowe dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfyhnikumnujhb
urzędnik, nauczyciel, górnik, poseł... tylko jeden warunek - wszędzie trzeba mieć plecy, by Cię przyjęto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wymień te prace tak przynajmniej ze 3 lub 4 takie zajęcia wysokodochodowe dla każdego " A nie wystarczy 1-go? Bo ja tylko na to jedno "stanowisko" jestem gotów przyjąć od 1000 do 100000 ludzi!!! Nazywa się Partner biznesowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żadnych pleców nie będziesz potrzebować. Cała twoja robota będzie się sprowadzała do poinformowania kilkunastu do kilkudziesięciu ludzi o przeprowadzeniu w twoim mieście czy gdzieś w okolicy akcji prozdrowotnej. Zainteresowanych będzie sporo, bo teraz zdrowych praktycznie niema, a służba zdrowia delikatnie mówiac sobie nie radzi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzasz się
do rodziny, noclegowni dla bezdomnych albo idziesz na wiejską wymierzyć sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzasz się
w grę wchodzi okradanie złodziejów. to nie jest grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie kazdy ma
wykształcenie na urzędnika, nauczyciela, górnika czy posła. A skoro praca nauczyciela jest według ciebie tak dobrze płatna, to czemu oni ciagle chca miec podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrt765
kiedyś z tego powodu doszło do krwawej rewolucji komunistycznej. każdy człowiek ma mieć zapewnione minimum do życia - mieszkanie (pokój), ubranie i prowiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusek krul i prezydent bul
nie bójcie nie wylądujecie na bruku. tusk jest historykiem i wie jak się kończyło w przeszłości przyparcie ludzi biedą do muru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to widzę wszyscy byście chcieli, żeby ten Tusek założył białą brodę, czerwony płaszcz i zaczął rozdawać prezenty :D To ktoś wcześniej tak robił ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" popełniacie samobójstwo czy zostajecie prostytutką, " Szekspirowski dylemat. Być kvrwą, czy trupem :D No no no ! Rosinie nowa klasyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram puszki po piwie
Pociesze was - ja pracy oficjalnie nie mam od 5 lat a jakoś tam żyję i kase znajduję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123213
dobre pytanie.... nie mam pojęcia, tylko nie rozumiem dlaczego prostytucja? Do tego tez trzeba miec wygląd, babka co ma np. 50 lat to moze miec problem, ja tez jestem przerazona, nie potrafie od roku znalezc zadnej pracy dorywczej, mam zasiłek na dziecko, dorobiłam 90 zł, na ogłoszenia o opiece nad dziecmi jest po 200 chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram puszki po piwie
"...żeby ten Tusek założył białą brodę, czerwony płaszcz i zaczął rozdawać prezenty..." E tam, lepiej żeby założył kapelusik z piórkiem wziął ciupagę do ręki i zaczął zabierać jednym (tzn nam) a oddawać innym (kolegim z partii i układu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
Kradłabym i kombinowała na swój sposób, w ostatecznosci znalazłabym sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123213
na serio zbierasz puszki? I ile masz za dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie uczuciowe kafe
Nie, mam inne dochody (nieudokumentowane) z netu. Ale znam osoby co zbierają i spokojnie 1500-2000 miesięcznie wyciągną - zbierają w miejscach popularnych np parki, deptaki, imprezy plenerowe i przy budowach. Ewentualnie mogę podać sposób na łatwy stały zysk (w dziedzinie recyklingu) ale potrzebny nakład finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie uczuciowe kafe
To ja "zbieram puszki po piwie" z innego nicka :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123213
chyba zartujesz... :( a w co je zbierają, jakies wózki mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam w bogatych domach
i zarabiam ok.4500zl da sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×