Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co lepsze....

Wyobraźcie sobie, że nie macie pracy a oszczędności się kończą, co robicie

Polecane posty

Gość abel kaina
ja bym folemeyevowi ostatnie pieniadze oddal :D niech se kupi cyklon b i sie zagazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie uczuciowe kafe
Dobrze mieć wózek - wystarczy taki jaki babcie mają na zakupy (ostatno widzę też listonoszy z takimi wózkami) bo inaczej człowiek się nadzwiga toreb a to niezbyt dobre dla zdrowia. I spoko. Drugi sposób o którym pisze to butelki pet (czyli plastikowe po coli czy innych napojach). Wszędzie sie tego wala pełno i nic tylko chodzić i zbierać, ale trzeba zainwestwoać w praskę do takich butelek bo one same zabierają dużo9 miejsca a butem nie da się ich zgnieść tak jak puszki po piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uO, Jezzzuuuuu I żadnych pleców nie będziesz potrzebować. Cała twoja robota będzie się sprowadzała do poinformowania kilkunastu do kilkudziesięciu ludzi o przeprowadzeniu w twoim mieście czy gdzieś w okolicy akcji prozdrowotnej. Zainteresowanych będzie sporo, bo teraz zdrowych praktycznie niema, a służba zdrowia delikatnie mówiac sobie nie radzi!" Prosimy o określenie formy zatrudnienia i podania nazwy firmy oferującej to zatrudnienie ? Na jaki adres wysyłać CV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ale nie kazdy ma
ty byś nie chciała podwyżki za 18h pracy tygodniowo? do tego jeszcze w wakacje nie możesz pracować, a byś chciała... i jeszcze za to ci płacą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa...
2 tysiaki ze zbierania butelek? gdyby tak bylo to kazdy bezdomny by sobie zbieral i mial kase na wynajecie meiszkania, taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula gula
Prosimy o określenie formy zatrudnienia i podania nazwy firmy oferującej to zatrudnienie ? Na jaki adres wysyłać CV ? " Jak przyszło do konkretów to szanowny pan biznesmen się zmył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki nakład finansowy
potrzebny zeby w tym recyklingu sie zrealizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WANKSTAR
ja zbierałem złom i nie polecam, nachodzisz się, nadźwigasz i gó wno zarobisz a i jeszcze wp ierdol możesz chwyć. Lepszą alternatywą są zakłady bukmacherskie gdzie przy odrobinie szczęści można się stać milionerem. Wystarczy trochę znać się na sporcie <-- POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze to niż nic nie robienie. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojeju no tak moze to nie wiem ale ano wlasnie tak jest czasami i no no nie przejmuj sie tez mnie to kiedys spotkalo i sie nawet na ten temat sporo wygadalam juz po prpstu wytrzymac nie moglam i tak wyszlo mi :) http://www.youtube.com/watch?v=LlE2iIf-pAk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×