Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

JAKIEJ FIRMY OLIWE Z OLIWEK KUPUJECIE???

Polecane posty

Gość harmid
salvador extra virgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa kochanka ....
bardziej patrze, zeby byla odpowiednio opakowana, czyli szklana butelka z ciemnego szkla. firma jaka badz .... w przezroczystych plastikowych butelkach wartosci oliwkowe nie sa odpowiednio zakonserwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma olitalia i wlasnie sie zastanawiam czym wlasciwie sie te oliwy roznia bo chyba tylko cena. Wiem, ze najlepsze sa extra vergine ale i wsrod takich rozpietosci cena sa duze :O nie wiem dlaczego tak jest. Szeroko w naszej tv reklamowana Monini jest wlasnie w przezroczystej butelce a ludzie ostatnio w skepie wyrywali ja sobie z rak bo byla na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wyrywają sobie
wszystko co jest w promocji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ja kupuję w puszkach po 3 litry, oczywiście extra virgin bla bla i zwykle też organic - jeżeli ktoś w to wierzy, ale ważniejsza jest data na opakowaniu! oliwa tłoczona na zimno ma zwykle 2-letni okres przydatności do spożycia, daty produkcji często nie ma, więc trzeba samemu poszukać takiej oliwy, która była produkowana w trakcie ostatniego sezonu, co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe, bo do nas trafia najczęściej oliwa, której na zachodzie już nie chcą kupować ;) ale da się, trzeba tylko dobrze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
bo do nas trafia najczęściej oliwa, której na zachodzie już nie chcą kupować " 5 gupia pipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×