Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaman7070

Jak szybko zaciągnąć panne do łóżka ?

Polecane posty

Gość pluto20
ogolnie wszystko po to zeby nas jak najbardziej wkurwic, Dupy patrza przedewszystkim na dobre geny jesli chodzi o szybki seks. Czyli musisz pokazac najlepsze geny w ciagu pierwszych sekund albo poprostu klamac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
aha i nie sluchaj dupeczek bo to sam wstyd xD tylko ci wstydu zrobia wsrod kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
czyli albo trafiłeś na laskę z twardymi zasadami (więc daj se spokój) albo mimo ogólnego podobania się nie pociągasz jej aż tak bardzo (więc daj se spokój). i jak tu albigensII pisała, że trochę się żartowała sobie z jej adoratora, więc i ona może bawić się Tobą masz szczeście że nie trafiłeś na kogoś podobnego do mnie, bo ja bardzo nie lubię jak ktoś mnie traktuje w taki sposób, bo to właściwie jest uwłaczające "nie nadajesz się do związku ale chętnie Cię przerucham" i jakby mi się szczególnie nudziło zabawiłabym się z Tobą w przykrzejszy sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Powiedz nam jak jestesmy bardzo ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowaaaa
I tobie wydaje sie ze jest dziwna bo nie chce ci dac od tak dupy ?! Moim zdaniem to wlasnie nie jest dziwne a normalne ! Moze tu cie boli ze panienki latwo ci wskakiwaly do lozka a tu musialbys sie jednak postarac co ? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WłaśniePrzez
Takich tępaków jak ty kolego szerzy się egoizm i brak poszanowania dla drugiego człowieka. Tępa maso,ze tak cię nazwę odpuść sobie i szukaj dziewczyny niskich lotów jak ty sam. Osobiście? też nie poszła bym na taki układ, gdzie była bym wykorzystywana na maxa , gdzie moje wnętrze i to, co sobą reprezentuje nie miało by najmniejszego znaczenia dla faceta, tylko moja bułka :/ a precz z tobą! nie dziwię się panie marnuje swój czas, czy nie rozumiesz,że skoro została zdradzona to boi się zaczynać z kolejnym kandydatem takiego samego pokroju? dla którego priorytetem jest wy.... i zostawić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
szaman opuszczamy lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
autorze, nie ona jest dziwna tylko w tym problem, że ona tym zachowaniem i niedopuszczaniem mnie do siebie w tej bliższej sferze jeszcze bardziej mnie nakręca. A mi się wtedy chce gonić króliczka :D I nie powiedziałem, że nie nadaje sie do związku tylko ja teraz się nie nadaje do takich rzeczy. Nie będę pisał po raz któryś dlaczego :P z jej zachowania raczej nie wynika żeby się bawiła, ale wiem co w waszej głowie może siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi_konik
wiesz ty cooo , to jakos nie trzyma sie kupy,no bo tak ....... poznales panne przez internet na uklad, tylko seks,ona sie oferuje i .........odmawia ? ty zaczynasz sie z nia dobrze dogadywac i .. . ONA daje ci do zrozumienia JASNO ze nie jest pojemnikiem na twoja s p e r m e ! ,tylko ze , kulturalnie to ci mowi .... wiesz ty cooo !!! ja bym jej poradzila wiesz cooo ... aby zaladowala ci KOPA W DOOPE !!!!!. najlepiej z rozpedu, centralnie w- srodeczek-tak abys pamietal !!!!..... milej nocy zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Napierw to sie naucz pisac po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Nie gon stary bo przegrasz zlapiesz sie na jej gierki. Polewaj ja troche , pokaz ze ci jest obojetna szybko znajdziesz sobie nowa na jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pasi_konik Ona mi nie oferowała seksu. Od początku mówiła mi, że nie chce takiego układu. No, ale złożyło się tak że zaczeliśmy gadać na zupełnie inne tematy i znajomość rozwinęła się szerzej ale na płaszczyźnie koleżeńskiej. Dobrze przekaże jej :) mam nadzieje, że kopnie mnie tak jak mi będzie się podobało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pluto20 za chwile zejdą tu się wszystkie zagorzałe feministki i dopiero polecą jaja i pomidory w moją stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pluto Wiem :P chyba tak zrobie jak tak sytuacja będzie wyglądać :P Tylko, że rzadko która laska tak mi odpowiada pod względem fizycznym i typem charakteru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekielll
pobajeruj, zrob drinki jakis masaz relaksacyjny a potem dobra gra wstepna i nozki rozlozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuuuuuuuulsa
zostaw ta biedna dziewczyne w spokoju erotomanie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgy
na rozaniec babsztyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyx

Ona ma rację, że nie chce się pakować w układ bez zobowiązań. Jak jest taka idealna, to dlaczego stawiasz swoją pracę wyżej od niej ? Może ci się już taka dziewczyna nie trafić, a ty zamiast zaproponować jej związek to proponujesz jej sam seks bez żadnych gwarancji. No nikt normalny by się na to nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciekawe

Historia lubi się powtarzać? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozkochaj ją w sobie to sama będzie chcieć się z tobą bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ciekawe jak ta historia sie dalej potoczyła, bo był rok 2012  co z szamanem teraz sie dzieje, czy sa razem z ta dziewczyna ? Ciekawi mnie to 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×