Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yennefeer

trzeba przebaczać sobie i nie czuc urazy:(przeczytajcie historie

Polecane posty

Dowiedział się kiedyś, że go okłamała. Powiedział jej to a ona z płaczem prosiła go o przebaczenie, kochała go wciąż, on ją też, ale nie dał jej szansy. Codziennie płakał gdy myślał o niej dłużej. Kiedy dzwoniła, nie odbierał. I tak mijały miesiące, emocje mu opadły ale on wciąż był nieugięty. Chciał ją ukarać, ale karał też i siebie. Pewnego dnia po tak długim czasie, gdy dostrzegł ją z daleka w tłumie, chciał uciec, serce mu waliło jak młot, a nogi zmiękły. Ona też go dostrzegła, w jej oczach od razu pojawiły się łzy, chciała coś powiedzieć lecz on unikał jej wzroku. Spojrzał w jej smutne oczy ale zwiesił głowę i udał, że jej nie zna. Ale tak naprawdę jego serce zadrżało, tak bardzo ją kochał mimo wszystko, pomyślał jeszcze raz o niej aż nagle coś go wyrwało z myśli. Przeraźliwy pisk opon!!! " Tylko nie ona" - pomyślał. "Przebaczę jej i wszystko będzie już dobrze, zadzwonię dziś i powiem, że nie mogę bez Ciebie żyć kochanie". Odwrócił głowę aby dowieść sobie że to tylko taka zła myśl. Niestety, nie zdążyła już przejść na drugą stronę ulicy... Pijany kierowca! Zrozumiał teraz, że ludziom zwłaszcza tak bliskim jak ona należy przebaczać kiedy jest na to czas... Nie trzymajmy się tak twardo swych zasad, które są sprzeczne z naszym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwe i jak smutne
Śpieszmy się Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widziec naprawde zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna historia i tak bywa w życiu ja nie gniewam się długo na nikogo:)całe szczęście taki mam charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO HISTORIA WYSSANA
z palca. Pewnych rzeczy nie wolno wybaczać w konwencjonalnym znaczeniu tego słowa. Tzn. mogę wybaczyć, ale dla siebie. Z osobą, która skrzywdziła, nie będę utrzymywać kontaktów. Po prostu rozstanę się z nią w pokoju- w duszy i ciałem- i wyruszę na poszukiwanie lepszej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garwolinka z gogolinka
Ale grafomania....uśmialam się strasznie. Tekst na poziomie podstawówki, bo nawet w gimnazjum poziom już bywa nieco wyższy. Bla, bla , bla, on jej nie przebaczył , ona ginie na jego oczach ( hahahaha, dobre) a on do końca życia zapewne ma wyrzuty sumienia...ale bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego bzdety? Może i wymyślona historia, ale co z tego? Obyś nie musiał/ła przeżywać podobnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×